۰۳

اسفند
۱۳۹۶

اقامتگاه بوم گردی افضل

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 114 0

دراینجا میخواهیم درمودر اقامتگاه بومگردی افضل بخوانیم اقامتگاهی زیبا درروستای شیرگاه مازندران باآب هوای خنک که نمونه ان را درهیچ جای شمال کشورمان نمیتوانید تجربه کنید این اقامتگاه درباغی به مساحت۶۰۰۰متر واقع شده ودران غذاهایی که سرو میشود همه ازمواد ارگانیک ساخته وتهیه میشود.ازجاذبه های روستای شیرگاه نیز میتوان از پل دختر و پل شاه عباسی و جنگل وآبشار پلنگ دره شیرگاه  نام برد. با مادرمرکز مشاوره سفر طلوع سفریاد همراه باشید تابیشتر بااین خانه زیبا وروستای شیرگاه آشنا شویم.

اقامتگاه بوم گردی افضل

سوادکوه مملو از جنگل ها ی زیبا، آبشارهای عظیم و پرآب،قلعه ها و برج های به جا مانده از تاریخ اساطیری این دیار، رودخانه هایی پرخروش و نهرهایی آرام، پل هایی بی نظیر، غارهایی کهن و کوهستان هایی سرد و خنک در اواسط تابستان هایی گرم و داغ می باشد. شیرگاه به دلیل داشتن شکل کوهستانی در جنوب و وجود دره در بستر رودخانه و مرکز شهر و همچنین داشتن دشت و جلگه در شمال (سه ویژگی اقلیم در یک شهر) زیبایی منحصری دارد که نمونه آن شایددر هیچ جای ایران یافت نشود.

تصمیم گرفتیم تا با اخذ یک مجوز بومگردی هرچه بیشتر شهرستان خود را به هموطنانمان بشناسانیم چرا که اکثر آنها از مازندران فقط دریا را می شناختند و از جشن ها، مراسم، مناسبت ها، طبیعت بکر و اماکن تاریخی شهرستان سوادکوه تقریباَ هیچ اطلاعی نداشتند.با توجه به اینکه تمام موادغذایی و میوه وسبزیها را خودمان تولید می کنیم تصمیم گرفتیم تا غذاهای محلی هم سرو کنیم و برای همین مرکز بوم گردی افضل را بنا گذاشتیم.

اقامتگاه بوم گردی افضل

آدرس: ایران – مازندران – شیرگاه روستای چالی

درضمن  این اقامتگاه بوم گردی پذیرای گروهها و تورها نیزمیباشد و برای هماهنگی و رزرومیتوانید با ما درآژانس طلوع سفریاد تماس  بگیرید.

تماس:۰۳۱۳۲۳۶۲۵۷۳

واحد تولید محتوای اصفهان تور

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید