تماس با ما

کادر اجرایی طلوع سفریاد

آقای مهران سلطان الکتاب

رئیس هیئت مدیره

  • 09131250221
  • Soltani@isftour.com
خانم آذر حیدری

مدیر عامل

  • 03132352673
  • Heidari@isftour.com
  • 03132352673
  • Azin@isftour.com
آقای خشایار دادخواه

واحد انفورماتیک (آی تی)

  • اصفهان
  • 09138287299
  • Dadkhah@isftour.com
خانم ندا رضایی

مسئول فروش تورهای داخلی

  • 031-32352673
  • Rezaei@isftour.com
خانم سمیه زارعی

مسئول فروش تورهای زیارتی

  • 031-32352673
  • Zarei@isftour.com
خانم نادیا تجدد

مسئول فروش تورهای خارجی (1)

  • 031-32352673
  • Tajadod@isftour.com

از اینکه شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی طلوع سفریاد را انتخاب نموده اید سپاسگزاریم. این شرکت با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه خدمات مسافرتی و حهانگردی با بکارگیری کادری مجرب و آموزش دیده و تامین کنندگان تور با تجربه کاری بالا تمامی سعی خد مبنی بر ارائه خدمات متنوع گردشگری در زمینه های مختلف دارد.

امیدواریم از خدمات ارائه شده ما رضایت کامل را داشته باشید و بدانید در هر شرایطی وظیفه اعضا و پرسنل این شرکت پاسخگویی به نیازهای مسافر است. همچنین شما میتوانید از طریق فرم زیر نظر ، انتقاد و پیشنهاد خود را برای ما ارسال کرده و ما را در خدمت رسانی هرچه بهتر یاری فرمایید.

 

لطفا صبر کنید
۵e85c51ec753358772a078c6650a21e0

راه تماس با ما

شرکت خدماتی مسافرتی طلوع سفریاد، اصفهان، خیابان شهید بهشتی، خیابان لنبان

031-32352673

info@isftour.ir