۲۳

دی
۱۳۹۶

غذای مردم جزایر سلیمان

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 93 0

درادامه میخواهیم باغذا درجزایر سلیمان بیشتر آشنا شویم دراین جزایر بدلیل موقعیت مکانی غذاهای انها بیشتر از سبزیجات ونارگیل و ماهی تشکیل شده است بامادرمرکز مشاوره سفرطلوع سفریاد همراه باشید درادامه تااطلاعات بیشتری کسب کنیم.

جزایر سلیمان از زمان قرن شانزدهم تاکنون  تحت تأثیر قدرتهای اروپایی قرار گرفته است. گردشگران می توانند بسیاری از رستوران های بین المللی را در اطراف شهرهای بزرگ مانند Honiara و Gizo پیدا کنند. با این حال، هنوز نقاطی وجود دارد که در آن پخت و پز سنتی و غذاهای سنتی  یافت می شود. غذای محلی به طور عمده از تارو، نارگیل، ماهی و میوه ها و سبزیجات تازه تشکیل شده است. البته غذاهای بین المللی در سراسر کشور بسیار محبوب هستند. بیشتر مکانهای زندگی شبانه در داخل شهر Honiara واقع شده است. گردشگران برای یافتن یک نقطه شبانه در خارج از شهر پایتخت سخت تلاش خواهند کرد.

غذای مردم جزایر سلیمان

شام در Honiara را می توان در بسیاری از موسسات خوب داشته باشد. باشگاه هاوانا (هتل Chinaton Honiara، Honiara) یک رستوران لذتبخش است که منحصر به فرد فرانسوی است. رستوران Capitana (خیابان مندانا، مرکز شهر، هانیارا) یک محل ناهارخوری ژاپنی است. که یکی از بهترین رستوران های جزایر سلیمان است. باشگاه قایقرانی Point Cruz (خیابان مندنا، مرکز شهر، هانیارا)نیز بهترین شام استیک در شهر راداراست، وهمیشه شلوغ است.

در Gizo، رستوران Nuzu Nuzu (Middenway Road، Gizo Hotel، Gizo) یکی از محبوبترین مکانهای ناهار خوری در جزیره گیزو است.

 

واحد تولید محتوای اصفهان تور

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید