۲۸

مهر
۱۳۹۷

گرین کارت ۲۰۲۰ آمریکا و ثبت نام رایگان

امریکا هر ساله تعدادی (حدود ۵۵۰۰۰) روادید رایگان برای کار و مهاجرت در امریکا برای متولدین برخی کشورهای در حال توسعه منجمله ایران صادر می کند که در کشور ما به نام لاتاری معروف است. این روادید بدان منظور داده می شود تا جمعیت امریکا متشکل از تمام ملیت ها باشد و آن دسته از ملیت ها که کمتر مهاجر به امریکا دارند شانس شرکت در این قرعه کشی را دارند.

این خدمات یعنی (قرعه کشی گرین کارت امریکا معروف به لاتاری گرین کارت امریکا) کاملاً رایگان است اما متأسفانه برخی افراد سودجو شروع به اخاذی و کسب پول از این طریق نموده اند. حتی در سایت وزارت خارجه امریکا هم درج شده که این خدمات رایگان است.

اصلا نیازی به هیچ کس و هیچ چیز ندارید و همه مراحل را به سادگی می تونید انجام بدید. اگر شانس با شما یار بود و برنده شدید بعداً می تونید تمام اطلاعات را در همان سایتی که ثبت نام کردید بیابید.

آدرس لینک ثبت نام رایگان لاتاری free register lottery در سایت وزارت امور خارجه امریکا :

http://www.dvlottery.state.gov/application.aspx

محدوده تاریخ ثبت نام هر سال حدود ۱۱ مهر تا ۱۲ آبان است که باید به به آدرس فوق مراجعه کنید. تصویری که برای ارسال نیاز دارید مشخصاتی مانند عکس پاسپورت شما باید داشته باشد.

قرص صورت باید کامل مشخص باشد.

سایز عکس ۶۰۰×۶۰۰ پیکسل باشد.

حجم بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ کیلو بایت باشد.

بدون سایه و زمینه سفید و رنگی باشد.

از طریق این لینک https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx میتوانید تشخیص دهید عکس شما معیارای مورد قبول را داراست یا خیز.

توجه داشته باشید که برای ثبت نام سطح دانش زبان انگلیسی شما باید در حد قابل قبول باشد تا به سوالات به صورت صحیح پاسخ دهید.

لاتاری گرین کارت آمریکا فقط یکبار در سال قابل ثبت نام است و بعد از آن در صورت خوش شانسی و قبولی دو سال زمان دارید خود را به خاک ایالات متحده برسانید.

آژانس مسافرتی طلوع سفریاد اصفهان با خدمات پیکاپ ویزا و مشاوره سفر در خدمت هموطنان ارجمند می باشد. تلفن تماس ۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳

Administrator

واحد انفورماتیک شرکت خدمات مسافرتی طلوع سفریاد

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید