۰۲

اسفند
۱۳۹۶

اقامتگاه بومگردی گیله‌بوم قاسم‌آباد

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 119 0

درادامه اقامتگاههایی که در گیلان آشنا شدیم در این مطلب با اقامتگاه گیله بوم واقع در قاسم آباد آشنا میشویم. اقامتگاهی بومی با ساخت و فضای محلی و بومی که در این خانه همه امکانات رفاهی برای آسایش گردشگران درنظر گرفته شده است. درضمن در این خانه میتوانیم شب کنار آتش بنشینیم و از موسیقی سنتی و زنده لذت ببریم . باما درمرکز مشاوره سفر طلوع سفریاد همراه باشید.

اقامتگاه بوم‌گردی گیله‌بوم قاسم‌آباد، خانه‌ای دو طبقه با سبک و سیاق معماری سنتی است که در نزدیکی چابکسر و کلاچای قرار دارد.

اقامتگاه بومگردی گیله‌بوم قاسم‌آباد

مجاورت این اقامتگاه سنتی با جنگل‌های سرسبز کوهپایه‌ای، سواحل ماسه‌ای و فضای مطلوب آن برای اقامت مسافران در طبیعت از ویژگی‌های آن است. مسافران با انتخاب گیله‌بوم قاسم آباد به لمس جنگل‌های سرسبز می‌روند، به تماشای نهالستان‌های زیبا می‌نشینند و با آداب و فرهنگ مردم این منطقه آشنا می‌شوند.

فضای سنتی داخل گیله‌بوم با اتاق‌هایی که با نمد فرش شده‌اند و وسایلی که همگی به سبک سنتی و با مواد سازگار با محیط‌ زیست طراحی و ساخته شده‌اند، فضا را برای اسکان مسافران دلپذیرتر کرده است. در فضای حیاط، قسمتی برای برپایی آتش طراحی شده است که با چیدمانی از صندلی‌های تنه درختی امکان دور هم‌نشینی و اجرای مراسم ساز و آواز را فراهم می‌کند. ضمن اینکه به‌ منظور آشنایی میهمانان با موسیقی محلی این روستا، در گیله بوم امکان اجرای موسیقی با حضور خواننده محلی قاسم‌آبادی نیز وجود دارد. در گیله‌بوم، محلی‌ها، صنایع‌دستی خود را به نمایش می‌گذارند تا مسافران سوغاتی و نمادی به یادگار از گیلان به همراه ببرند.

درضمن این اقامتگاه بوم گردی پذیرای گروهها و تورها نیز میباشد. برای هماهنگی و رزرو میتوانید با ما در آژانس طلوع سفریاد تماس بگیرید.

تماس: ۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳

واحد تولید محتوای اصفهان تور

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید