۱۹

مرداد
۱۳۹۷

هتل میدی آنکارا

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 97 0

☆☆☆☆☆

مرکز مشاوره سفر طلوع سفریاد به جهت مشاوره و راهنمایی مسافران خود در مسافرتهای خارجی و آشنایی با مراکز اقامتی در شهر های توریستی جهان وب سایت مشاوره سفر را طراحی و ارائه کرده است .
امید است با مطالعه مطالب زیر اطلاعات لازم را برای مسافرت و محل اقامت خود کسب نمایید . ضمن اینکه شما می توانید اطلاعات خود را در مورد آداب و رسوم ، شکم گردی ، جاذبه ای گردشگری متفاوت را تور مورد نظر خود را از طریق همین وب سایت تکمیل نمایید . البته شرکت خدمات مسافرتی طلوع سفریاد ارائه دهند بهترین تور های خارجی با قیمت های رقابتی در شهر اصفهان فعالیت می کند .


آنکارا گستره وسيعي از تاسيسات اقامتي از هتل هاي مجلل ۵ ستاره گرفته تا مهمانسراهاي کوچک را ارائه مي دهد و به دليل سياسي و تجاري بودن، اکثر هتل هاي زنجيره اي و بين المللي دنيا نظير شرايتون، هيلتون، راديسون، رامادا، پلازا، مونپيک، ماريوت و هاليدي در اين شهر شعبه دارند. تمامی اين هتل ها در بهترين مکان هاي آنکارا و نزديک به مراکز خريد و مکان های توريستی آنکارا قرار دارند. البته هتل هاي مستقلي نظير کينگ هتل، هتل ميداس و آنگورا هاوس نيز در آنکارا وجود دارند که استاندارد بالايي از تسهيلات و امکانات اقامتی را ارائه می دهند. در این مطالب قصد داریم به معرفی هتل ۴ ستاره میدی آنکارا بپردازیم.

هتل میدی آنکارا در منطقه منحصر به فرد آنکارا از Çankaya، واقع در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری و چندین سفارت خانه واقع شده است. این هتل در نزدیکی مراکز خرید منحصر به فرد، رستوران ها و کافه ها و همچنین دسترسی خوب از هر جهت به بسیاری از شرکت های بزرگ و ادارات دولتی، اماکن تاریخی و موزه ها را دارد.

هتل میدی آنکارا از ۷۳ اتاق مجهز به تمامی امکانات رفاهی تشکیل شده است که ۶ اتاق ملاقات با ظرفیت ۳۵۰ نفر برای جلسات مهمانان کاری آماده شده است.
در صورتی که بخواهید ارز تهیه کنید در این هتل خدمات تبادل ارز نیز انجام می پذیرد.نظافتچی اتاق ها نیز برای سرویس به شما ، آماده می باشند.
کارکنان مهربان و با دقت هتل میدی آنکارا ، آماده خدمت رسانی می باشند.مهمانان می توانند با استفاده از ماساژ و حمام بخار؛ دمی را با آرامش سپری کنند..در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید