۱۸

مهر
۱۳۹۷

هتل تامارا

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 141 0

☆☆☆☆

هتل تامارا ، در قلب شهر وان ترکیه که زیباترین شهر درآناتولی شرقی است ، قرار دارد و از سال ۲۰۰۵ فعالیت خود را آغاز نموده است .
از هتل تامارا تا دریاچه وان و قلعه وان فقط ۲۰ دقیقه راه است .
در هتل ۴ ستاره تامارا شما مانند خانه خود احساس راحتی خواهید کرد . این هتل اگرچه بر اثر زلزله ۲۰۱۱ آسیبی ندید اما مدیران هتل را بر آن داشت که تمهیداتی در جهت هرچه ایمن تر کردن هتل ، در نظر بگیرند و پس از آن ، از طرف دانشگاه مهندسی قاضی ترکیه ، تحقیقات مفصلی دال بر ایمن بودن هتل از زلزله ، انجام گرفت.

شما می توانید از پذیرش این هتل که از بهترین هتل های وان ترکیه است ، نقشه ترکیه را بصورت رایگان دریافت کنید .
اتاق های هتل تمارا ، طراحی مدرن دارند و بسیار مجهزند . هتل تامارا دارای ۷۰ اتاق است که به دو دسته تقسیم می شوند : اتاق های استاندارد و سوئیت .
هتل تمارا دارای ۶۴ اتاق استاندارد ، ۴ سوئیت ، ۱ اتاق خانواده ، ۱ اتاق برای معلولین است .
تمامی اتاق ها دارای تهویه مطبوع ، مینی بار و تلویزیون است . از دیگر امکانات اتاقها ی هتل تمارا شهر وان ، تلفن ، اینترنت wifi ، حمام ، سشوار ، سرویس های بهداشتی است . در ضمن پذیرش کودکان زیر ۶ سال با تخت رایگان همراه است .
امکانات هتل تامارا شامل ۳ رستوران با غذاهای بین المللی و موسیقی زنده ، پذیرش شبانه روزی ، روزنامه ، اتاق های پاک و بدون سیگار ، آسانسور ، پذیرش و تحویل سریع ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، تهویه ، بار ، گرمایش ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، خدمات کفش و واکس ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، خدمات تهیه بلیط ، کرایه اتومبیل و منطقه بدون سیگار می باشد .
دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم در سراسر هتل تامارا وجود دارد . پارکینگ خصوصی رایگان نیز در اختیار میهمانان هتل قرار می گیرد .


اتاق سیمینار ، حمام آب گرم ، حمام ترکی و سالن بیلیارد از دیگر امکانات هتل است .
علاقه مندان می توانند در رستوران های هتل به صرف خوراکهای اصیل ترکی مشغول شوند اما مورد قابل ذکر این است که غذاهای سنتی ترکی و کبابهای رستوران هتل تامارا در سراسر شهر وان ترکیه شهرت دارد .
فصل مسافرت به شهر وان نیمه اول سال می باشد و تور های برگزار شده به این شهر اغلب زمینی و اتوبوسی می باشد . شرکت خدمات مسافرتی طلوع سفریاد به عنوان یکی از برگزار کنندگان تور وان از اصفهان شما را دعوت می کند برای یک مسافرت ازران قیمت به خارج از ایران و خرید ارزان قیمت برند های ترک ، حتما از این تور استفاده نمایید .

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید