۲۳

دی
۱۳۹۶

مهاجرت به دومنیکا

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 122 0

دراین مطلب میخواهیم درمورد مهاجرت به کشور دومنیکا بیشتر آشنا شویم مطمئنا” اسم کشور دومنیکا و مهاجرت به این کشور را به تازگی بسیار شنیده ایدبامادرمرکز مشاوره سفرطلوع سفریاد همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درمورد مهاجرت به این کشور پیداکنیم.

مهاجرت به دومنیکا

شرایط مهاجرت به دومینیکا

امروزه مهاجرت به کشورهای پیشرفته و مدرن دنیا متقاضیان بسیاری در سراسر دنیا دارد. کشورهایی که از نظر اقتصادی، آموزشی، امنیت و … شرایط مطلوبی داشته باشند به طور قطع طرفداران بیشتری خواهند داشت. یکی از کشورهایی که متقاضیان بسیار زیادی برای مهاجرت دارد، دومینیکا می باشد. دومینیکا کشوری جزیره ای واقع در دریای کارائیب می باشد که به دلیل طبیعت زیبا و بکری که دارد به نام جزیره طبیعت کارائیب معروف شده است. پایتخت دومینیکا شهر روسو می باشد و زبان رسمی مردم مردم انگلیسی می باشد اما زبان های دومینیکایی و فرانسوی نیز در بین مردم رایج می باشد. مساحت دومینیکا در حدود ۷۵۰ کیلومتر مربع و جمعیتی در حدود ۷۰ هزار نفر دارد. یکی از جاذبه های گردشگری در دومینیکا که از معروفیت بیشتری برخوردار است دریاچه جوشان است که به عنوان دومین چشمه آب گرم در دنیا شناخته شده است. از نظر مذهبی دین اغلب مردم مسیحیت می باشد. واحد پول دومینیکا دلار کارائیب شرقی می باشد. دومینیکا از نظر اقتصادی پیشرفت های بسیاری داشته و مکان خوبی برای سرمایه گذاری به شمار می آید. بیشترین صادرات دومینیکا موز، نارگیل، کاکائو و مرکبات می باشد. دومینیکا یکی از اعضای سازمان ملل متحد و کشورهای مشترک المنافع می باشد. اکنون به معرفی روش های مهاجرت به دومینیکا می پردازیم.

مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های راحت و بسیار سریع مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد. در این روش فرد متقاضی میبایست مبلغی را به عنوان سرمایه به دولت دومینیکا اهدا کند. این سرمایه اهدایی اغلب صرف تاسیس و بازسازی بیمارستان و مدرسه، گردشگری، صنعت و … می شود. سرمایه اهدا شده به دولت دومینیکا قابل استرداد نمی باشد و هزینه با توجه به شرایط متقاضی متغیر می باشد. متقاضیان اهدا سرمایه به دولت دومینیکا میبایست یک سری شرایط از جمله: داشتن سن حداقل ۲۱ سال، عدم سوء پیشینه، سلامت جسمانی و سن افراد همراه باید کمتر از ۲۱ سال و البته مجرد باشند. مبلغ سرمایه برای یک فرد مجرد حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار و برای افراد متاهل حدود ۱۷۵۰۰۰ دلار می باشد آن دسته از افرادی که دارای یک یا دو فرزند کمتر از ۱۸ سال باشند مبلغ سرمایه میبایست حدود ۲۰۰۰۰۰ دلار باشد و برای افرادی که ۳ فرزند کمتر از ۱۸ سال دارند این مبلغ به حدود ۲۵۰۰۰۰ دلار افزایش می یابد.

مهاجرت به دومینیکا از طریق خرید ملک

یکی دیگر از روش های مهاجرت و اخذ اقامت دومینیکا از طریق خرید ملک می باشد. متقاضی می تواند با خرید ملکی با ارزشی حدود ۲۰۰۰۰۰ دلار و در دست داشتن مالکیت آن بمدت ۳ سال اقامت دائم دومینیکا را دریافت نمایند و پس از گذشت ۵ سال موفق به اخذ شهروندی دومینیکا می شوند.

مهاجرت به دومینیکا از طریق ازدواج

متقاضیان مهاجرت به دومینیکا می توانند با ازدواج با یکی از افراد تبعه به این کشور مهاجرت نمایندو اقامت دومینیکا را بدست آورند . البته متقاضیان ازدواج باید با یکی از افراد تبعه دومینیکا با داشتن سن قانونی ازدواج نمایند و هر دو طرف میبایست قرارداد ازدواج را با میل خود ازدواج نمایند و در صورتی شخص متقاضی موفق به مهاجرت می شود که ازدواجشان کاملا به صورت قانونی باشد.

مهاجرت تحصیلی به دومینیکا

از دیگر روش های مهاجرت به دومینیکا از طریق تحصیل در این کشور می باشد. متقاضیان تحصیل در دومینیکا میبایست حتما از یک دانشگاه و یا موسسه آموزشی در دومینیکا که دارای اعتبار باشد پذیرش بگیرند و البته باید درخواست ویزا را پیش از ورود به دانشگاه برای سفارت دومینیکا ارسال نمایند. زبان تحصیل در دومینیکا انگلیسی می باشد از این رو متقاضیان میبایست تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشند.

مهاجرت به دومینیکا از طریق پناهندگی

یکی از روش های مهاجرت به دومینیکا که افراد بسیار کمی اقدام می نمایند از طریق پناهندگی می باشد زیرا پناهندگی روشی غیر قانونی و البته بسیار خطرناک و دشوار می باشد و البته شانس پذیرش درخواست بسیار پایین می باشد از این کسی برای پناهندگی در دومینیکا اقدام نمی کند.

 دومینیکا تنها کشوری می باشد که افراد می توانند بدون ویزا به ۱۱۹ کشور جهان سفر کنند.

 هزینه های زندگی، تحصیل و سرمایه گذاری پایین و مقرون به صرفه

 امکان دریافت اقامت در کوتاه ترین زمان

 معافیت مالیاتی برای بسیاری از مشاغل

دومنیکا خود کشوری است رویایی که زندگی دراین کشور رویای بسیاری میباشد ولی جالب این است که ویزای کشور دومنیکا مجوز ورود به۱۱۹کشور می باشد.

واحد تولید محتوای اصفهان تور

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید