۲۰

مرداد
۱۳۹۶

هتل های کرمان

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 126 0

در این مقاله ی اصفهان تور ، به تفضیل هتل ها و اقامتگاه های شهر زیبا و دیدنی کرمان را برای شما گردشگران عزیز آورده ایم تا برای اقامت در این شهر تاریخی اطلاعات مناسبی داشته باشید . از همراهی شما متشکریم .

 

 

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد کرمان

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد کرمان قدمتی بیش از ۶۰ سال دارد که در سال ۱۳۹۳ اقدام به مرمت آن شد. دو سال بعد، در مهرماه سال ۱۳۹۵ این اقامتگاه جهت میزبانی از گردشگران به بهره برداری رسید. اقامتگاه کاشکیلو شهداد دارای دو محوطه است که ۶ باب اتاق آن در این دو حیاط واقع شده اند. اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو در منطقه شهداد و در فاصله ۸۷ کیلومتری از شهر کرمان قرار دارد که منطقه شهداد از جاذبه های توریستی از قبیل کلوت ها و آب گرم سیرچ برخوردار است. گردشگران عزیز می توانند ضمن اقامت در اقامتگاه کاشکیلو کرمان، از این مناطق گردشگری نیز بازدید نمایند. به دلیل حفظ معماری سنتی و القاء حسی نوستالژیک، برخی اتاق های اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد فاقد یخچال، حمام و سرویس بهداشتی هستند، برای آسایش هرچه بیشتر مهمانان، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه و لابی اقامتگاه تعبیه شده است. همچنین یخچال به صورت عمومی در قسمت شربت خانه اقامتگاه وجود دارد که در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه، امکان استفاده از آن برای گردشگران فراهم شده است. شایان ذکر است برخی از اتاق های این مجموعه نیز فاقد پنجره و نما هستند. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند، می توانند در این اقامتگاه طعم زندگی به سبک سنتی را تجربه کنند.
رستوران و کافی شاپ های اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد کرمان
مهمانان گرامی می توانند جهت استفاده ازشربت خانه واقع در محوطه اصلی این مجموعه و سرو صبحانه، نهار و شام، از فضاهای تعبیه شده در لابی، محوطه و راهرو اقامتگاه استفاده کنند.

 

 

 

درباره هتل اخوان کرمان

 

هتل دو ستاره اخوان با زیر بنا ۲ هزارمتر مربع در سال ۱۳۶۳ واقع در بلوار شهید صدوقی کرمان به بهره برداری رسید. هتل اخوان بری ارائه بهتر خدمات به مهمانان در سال ۱۳۸۵ مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل دارای ۲ طبقه مشتمل بر ۴۰ باب اتاق است.

رستوران و کافی شاپ های هتل اخوان کرمان

رستوران هتل اخوان واقع در طبقه ۱- با ظرفیت ۱۵۰ نفر (ساعت کاری: صبحانه ۷:۰۰ الی ۱۰:۰۰ ، نهار ۱۲:۰۰ الی ۱۴:۳۰ ، شام ۱۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰)

 

 

 

 

درباره هتل جهانگردی کرمان

 

هتل جهانگردی کرمان در سال ۱۳۷۹ افتتاح گردید. این هتل دارای ۲ طبقه و ۷۹ باب اتاق می باشد که در بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است و در فاصله نزدیک به دانشگاه علوم پزشکی کرمان می باشد. نوسازی برخی بخش ها و ایجاد فضای زیباتر در هتل جهانگردی، باعث جلب رضایت مهمانان در طی این سال ها شده است. کافی شاپ، رستوران و سالن چند منظوره جهت برگزاری انواع جلسات و نشست های کاری و به منظور رفاه بیشتر در هتل چهار ستاره جهانگردی کرمان در اختیار مهمانان گرامی قرار داده شده است. این هتل عضو گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی می باشد.

درخواست رزرو

رستوران و کافی شاپ های هتل جهانگردی کرمان

رستوران هتل جهانگردی واقع در همکف با ظرفیت ۱۵۰ نفر (ساعت کاری: صبحانه ۶:۰۰ الی ۹:۳۰ ، نهار ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۳۰ ، شام ۱۹:۰۰ الی ۲۳:۰۰)

رستوران سنتی هتل جهانگردی واقع در همکف با ظرفیت ۵۰ نفر ویژه جشن تولد و مراسم های کوچک

کافی شاپ هتل جهانگردی واقع در لابی (ساعت کاری: ۱۲:۰۰ الی ۲۳:۰۰)

 

 

 

هتل ایرانگردی کرمان

 

هتل دو ستاره ایرانگردی در سال ۱۳۹۴ در شهر کرمان به بهره برداری رسید. این هتل در بلوار جمهوری واقع شده و دارای ۱۰ باب اتاق می باشد. هتل ایرانگردی عضو گروه هتل های ایرانگردی وجهانگردی است که با دارا بودن تالار ویژه آقایان و بانوان با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر، جهت برگزاری مراسم عروسی و جشن ها آماده پذیرایی و خدمت رسانی به مهمانان گرامی می باشد.

رستوران و کافی شاپ های هتل ایرانگردی کرمان

سالن صبحانه خوری هتل واقع در طبقه همکف با ظرفیت ۲۰ نفر (ساعت کاری: صبحانه ۷:۰۰ الی ۹:۰۰ )

 

 

هتل پارس کرمان

 

هتل پارس کرمان در زمینی با متراژ ۳۲۰۰۰ هزار متر مربع و زیربنای ۲۴۰۰۰ متر مربع در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد. ۱۹۷ باب اتاق، سوئیت و واحدهای آپارتمانی هتل پارس در ۶ طبقه گنجانده شده اند. به منظور سرویس دهی هر چه کامل تر، سالن های رستوران، کافی شاپ، سالن های کنفرانس و همایش درهتل ۵ ستاره پارس کرمان مهیا شده است. همچنین با قرارگیری این هتل در بلوار جمهوری اسلامی، از موقعیت مکانی خوبی در این شهر برخوردار است، چرا که دسترسی به دانشگاه علوم پزشکی و فرودگاه کرمان را به راحتی فراهم کرده است. این هتل عضو گروه هتل های پارس نیز می باشد.

رستوران و کافی شاپ های هتل پارس کرمان

رستوران ستاره هتل کرمان واقع در همکف (ساعت کاری: صبحانه ۶:۳۰ الی ۹:۳۰)

رستوران آیینه هتل کرمان واقع در طبقه همکف (ساعت کاری: نهار ۱۲:۰۰ الی ۱۵:۰۰ ، شام ۱۹:۰۰ الی ۲۳:۰۰)

رستوران باغ تابستانی هتل پارس با فضای باغ تابستانی (ساعت کاری: شام ۱۹:۰۰ الی ۲۳:۰۰)

کافی شاپ هتل پارس واقع در طبقه همکف (ساعت کاری: ۸:۰۰ الی ۲۳:۰۰)

 

 

هتل کرمان کرمان

 

هتل دو ستاره کرمان در سال ۱۳۶۰ در ابتدای بلوار ترمینال قدیم شهر کرمان به بهره برداری رسید و آخرین بازسازی آن، سال ۱۳۹۴ انجام شده است. این هتل در نزدیکی مرکز شهر واقع شده که موجب دسترسی آسان مهمانان به مجموعه گنجعلی خان و بازار مسگرها شده است. لازم به ذکر است هتل کرمان دارای دو طبقه و فاقد آسانسور می باشد.

رستوران و کافی شاپ های هتل کرمان کرمان

رستوران هتل واقع در طبقه ۱- و فاقد آسانسور (ساعت کاری: صبحانه : ۷:۳۰ الی ۱۰:۰۰ ، نهار : ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۳۰ ، شام : ۱۹:۳۰ الی ۲۲:۰۰)

 

 

 

هتل گواشیر کرمان

 

هتل گواشیر کرمان یکی از قدیمی ترین هتل های کرمان که در سال ۱۳۷۰ تاسیس و در سال ۱۳۹۴ آخرین بازسای آن به انجام رسید. این هتل با ۴ طبقه و ۸۰ باب اتاق آماده پذیرایی از مهمانان می باشد. از مزایای هتل می توان نزدیکی به دانشگاه ها و بیمارستان ها اشاره کرد

رستوران و کافی شاپ های هتل گواشیر کرمان

سالن صبحانه خوری هتل واقع در طبقه دوم با ظرفیت ۲۰۰ نفر (ساعت کاری: صبحانه ۷:۰۰ الی ۹:۰۰)

رستوران هتل واقع در طبقه دوم در حال بازسازی می باشد.

 

 

 

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

 

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید