۰۴

تیر
۱۳۹۶

هتل های کوش آداسی

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 327 0

شاید یکی از مهم ترین دغدغه هایی که هر مسافر قبل از شروع سفرش دارد این است که بعد از رسیدن به منطقه ی مورد نظرش باید در کجا اقامت داشته باشد؟

آیا هتل یا مسافرخانه یا محل اقامتی که در آنجا سکونت خواهد داشت به اندازه ی خانه ی خودش می تواند آسایش را برایش فراهم کند ؟

یکی از نکات قابل توجه که قبل از هر سفر باید آن را در نظر گرفت محل اقامت است .

این مقاله ی اصفهان تور که حاوی نکاتی سودمند  راجع به هتل های کوش آداسی است را حتما قبل از سفر به ترکیه مطالعه کنید .

 

 

کوش آداسی در ۷۱ کیلومتری شهرستان آیدین مرکز استان آیدین قرار داشته و در نوار ساحلی منطقه اژه واقع گردیده است. این شهرستان که از شمال با سلجوق و از جنوب با شبه جزیره دیلک همسایه است در کانون مراکز مهم گردشگری ترکیه از جمله ازمیر ، افس ، مریم آنا ، میلت ، دیدیم ، پاموک کاله ، مارماریس و بدروم قرار دارد . در کوش آداسی ۲ اسکله مخصوص کشتی های توریستی و یک بندر قایق های تفریحی با ظرفیت ۶۵۰ قایق وجود دارد . از بندر کوش آداسی در فصلهای بهار و تابستان (از اویل آوریل الی ۲۰ اکتبر) سفرهای منظم قایق های موتوری به جزیره یونانی ساموس برگزار می شود. این سفرها در ماههای زمستان به صورت چارتر صورت می گیرد . در بندر و در هر ساعت از روز ، تورهای تفریحی با قایق های مسافربر انجام می گیرد. قایق های تفریحی نیز که تورهای آبی را برگزار می کنند در بندر مستقر می باشند. از طریق جاده زمینی و مسیر دریایی می توان به کوش آداسی رفت و آمد نمود . بندر کوش آداسی یکی از بنادر مهم منطقه می باشد که نزدیکترین فرودگاه به آن ، فرودگاه ازمیر است.

 

 

 

 

بواسطه تفریحات کوش آداسی ، این شهر پر از گردشگرانی ست که تعطیلات خود را در هتلهای کوش آداسی سپری میکنند . هتل های کوش آداسی با پراکندگی جغرافیایی در سراسر شهرستان کوش آداسی در نوار ساحلی دریای اژه ، از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترش پیدا کرده است . هتلهای مجلل ساخته شده در سواحل کوش آداسی یکی از شاخص های بارز رشد گردشگری در کوش آداسی محسوب می شود .از ویژگی های هتلهای کوش آداسی این است که مراکز اقامتی کوش آداسی برخلاف سایر نقاط ترکیه به خدمات آل و اولترا آل اما با هزینه های ارزان و حداقل ، شهرت دارد !!! مسافرخانه ها ، هتل های دوستاره ، هتل های سه ستاره ،هتل های چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل های پنج ستاره آل ، هتل های پنج ستاره یو آل کوش آداسی همانطور که ذکر شد با هر بودجه و سلیقه ای سازگار است .

هتلهای کوش اداسی از نظر نزدیکی به جذابیتهای موجود در تور کوش آداسی یعنی استفاده از سواحل ترکیه ، نمایشگاههای بازرگانی کوش آداسی ، مراکز خرید کوش آداسی ، اماکن تاریخی کوش آداسی و قابل دسترس بودن با یکدیگر رقابت می نمایند و مسافرین تور کوش آداسی نیز با توجه به هدف خود از سفر و هزینه قابل پرداخت از این هتل ها استفاده می نمایند.

 

امکانات هتل های کوش آداسی بستگی به درجه و نوع هتل های کوش آداسی متفاوت است .

امکانات پذیرایی هتلهای کوش آداسی نیز مانند اکثر نقاط ترکیه وجهان شامل : فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast ، اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board ، اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی FB=full board،اقامت باضافه صبحانه ،نهار ،شام ، میان وعده ،عصرانه ،میوه ،نوشیدنی های ساخت ترکیه تا دوازده شب یا آل اینکلوسیو ALL=all inclusive،اقامت باضافه صبحانه ،نهار ،شام ،میانوعده ،عصرانه،میوه ،دسر ،نوشیدنی ساخت ترکیه ،نوشیدنی بین المللی و پذیرای ۲۴ساعته یا اولترا آل اینکلوسیو یا یو آل می باشدU ALL =ultra all inclusiveمی باشد.البته ورزشهای آبی ، استخر و پارکهای آبی از ویژگیهای منحصر بفردیست که فقط آنرا بصورت یکجا در هتلهای کوش آداسی می توان مشاهده نمود .

 

قبل از سفر به کوش آداسی و استفاده از تور کوش آداسی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد و باعث لذت بیشتر از سفر می شود:
توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتلهای کوش آداسی مانند همه نقاط جهان ساعت ۱۴:۰۰می باشد وساعت ترک هتل ساعت ۱۲:۰۰می باشد.اکثر هتلها از پذیرش مسافر قبل از ساعت ۱۴:۰۰خودداری و بعد از ساعت ۱۲:۰۰شارژ اضافی دریافت می نمایند.

در هتلهای کوش آداسی دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در تور کوش آداسی حتما دمپائی همراه داشته باشید.
آفتاب سواحل کوش آداسی بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید
هتل های کوش آداسی نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان و مقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

غذاهای هتل های کوش آداسی بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های کوش آداسی یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شمارا راهنمایی خواهند نمود.

 

 

 

 

 

 

از هتلهای کوش آداسی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

هتل فنتاسیا دیلوکس کوش آداسی

هتل هالیدی اند لیزور کلاب کوش آداسی

هتل موسیسز هاوس بوتیک کوش آداسی

هتل آیما کوش آداسی

 

 

 

 

هتل فنتاسیا دیلوکس کوش آداسی

 

هتل فنتاسیا دیلوکس یکی از هتل های کوش آداسی ودر رده هتل های پنج ستاره کوش آداسی قرار دارد. این هتل کوش آداسی خدمات بسیار خوبی را به مهمانان محترم ارائه میکند واز امکانات بی نظیری برخوردار است.

محیط باز حیاط فضای سبز
تحویل سریع اتاق
کانو
نظافت اتاق
حمام مخصوص ترکی
اتو کشیدن البسه
محیط سیگار ممنوع
امکان ماهیگیری
ارائه خبرنامه
اتاق های عاری از آلودگی سیگار
سالن غذا خوری
زمین بازی کودکان
خدمات کپی و ارسال فکس
خشکشویی
شیرجه
تبادل ارز
آبگرم و مرکز ماساژ
سیستم گرمایشی
اتاق ماه عسل
بازی دارت
تهیه سوغات از فروشگاه هتل
صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت
امکان برگزاری همایش
استخر مسقف
صرف صبحانه در اتاق
ریلکسیشن با ماساژ
اتاقهای عایق صدا
خدمات آرایشی
سالن زمین تنیس روی میز
زمین تنیس
حمام گرم(سونا)
سالن گیم نت
سرویس نگهداری کودکان
آمادگی پذیرش ۲۴ ساعته
سیستم تهویه ایر کاندیشنر
انکافی شاپ کافی شاپ و چمدان
باشگاه ورزشی
اتاق های ویژه معلواین
کافی شاپ
تراس
باشگاه بیلیارد
مرکز خرید داخلی
اتاق ویژه افراد مهم
کاریوکی
مجهز به آسانسور
حمام مخصوص ترکی و بخار
اجاره ماشین
محل ویژه کتابخوانی
برنز کردن با دستگاه های ویژه
امکان تهیه نهار
استخر روباز

برنز کردن با دستگاه های ویژه نیز در این هتل انجام می شود.در هر اتاق صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت وجوددارد.

هتل، دو زمین تنیس و یک مدرسه شیرجه را در اختیار علاقه مندان قرار داده است.تراس برخی از اتاقها، از چشم انداز دریای اژه، برخوردار میباشد. هتل ساحلی Fantasia Deluxe، در کوشی آداسی واقع وامکاناتی را از قبیل دو استخر روباز و سرپوشیده، یک مرکز آب گرم و سالن بدنسازی به میهمانان ارائه میدهد.رستوران Palm و Pine با سرو انواع خوراکهای بین المللی و ترکی از میهمانان پذیرایی کرده و رستورانهای La Piazetta، Fishnet و Sofi هر یک به ترتیب به سرو انواع خوراکهای ایتالیایی، فرانسوی و خاور دور میپردازند.اتاقها، به اینترنت رایگان، تراس، تلویزیون با گیرنده ماهواره، سیستم تهویه مطبوع و لوازم دم کردن چای و قهوه مجهزمیباشند.میهمانان میتوانند از سونا و حمام ترکی هتل، لذت برده و یا از خدمات ماساژ مرکز آب گرم و سلامت هتل بهره مند شوند.در صورتی که میخواهید ریلکس کنید تراس برای حمام آفتاب آماده است.برای آرامش مسافران هتل دارای اتاقهای عایق صدا است.

 

 

 

 

 

 

 

هتل هالیدی اند لیزور کلاب کوش آداسی

هتل هالیدی اند لیزور کلاب از هتل های کوش آداسی و در گروه هتل های چهارستاره کوش آداسی می باشد.

این هتل کوش آداسی به صورت ۲۴ ساعته آمادگی پذیرش مسافران عزیز را دارد.

زمین بازی کودکان
ریلکسیشن با ماساژ
حمام مخصوص ترکی
خدمات آرایشی
استخر روباز
محیط سیگار ممنوع
سیستم تهویه ایر کاندیشنر
سالن غذا خوری
کافی شاپ
سالن زمین تنیس روی میز
کارمندان مخصوص بازی و سرگرمی
خدمات کپی و ارسال فکس
انکافی شاپ کافی شاپ و چمدان
سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه)
کافی شاپ
حمام گرم(سونا)
صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت
محیط باز حیاط فضای سبز
ارائه خبرنامه
سالن غذا خوری
آمادگی پذیرش ۲۴ ساعته
باشگاه ورزشی
تبادل ارز

در هتل خدمات ماساژ نیز ارائه می شود.

امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، حمام ترکی می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند.یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.در باغ هتل استراحت کنید.میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر پینگ پنگ شرکت کنند.شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.در هر اتاق صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت وجوددارد.در محیط سیگار ممنوع هتل هیچکس اجازه کشیدن سیگار را ندارد.

 

 

 

 

 

هتل موسیسز هاوس بوتیک کوش آداسی

موقعیت هتل موسیسز هاوس بوتیک ، دسترسی به اماکن توریستی را آسان ساخته است. اگر می خواهید با تور ترکیه سفر کنید می توانید با رزرو هتل موسیسز هاوس بوتیک سفری به یاد ماندنی برای خود وعزیزانتان رقم بزنید.

هتل موسیسز هاوس بوتیک یکی از هتل های کوش آداسی می باشد. این هتل دارای ۶ اتاق می باشد. کارکنان پذیرش، شبانه روز پاسخگوی مسافرین می باشند. خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موسیسز هاوس بوتیک موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود.

استخر روباز
کافی شاپ
اتاق های عاری از آلودگی سیگار
سالن غذا خوری
آمادگی پذیرش ۲۴ ساعته

در این هتل حمام مخصوص ترکی نیز وجود دارد.اتو کشی لباس ها در سفر وقت گیر است برای اسایش خود از ما کمک بگیرید.

کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند. هتل The Muses House Boutique Hotel با خدمات بی نظیر خود پذیرای مهمانان میباشد.پذیرش شبانه روزی هتل در لحظه ورود از شما پذیرایی خواهد کرد.

 

 

 

هتل آیما کوش آداسی

هتل آیما از هتل های کوش آداسی و در رده هتل های چهار ستاره کوش آداسی قرار دارد. این هتل کوش آداسی دارای ۱۲۸ اتاق می باشد. کارکنان هتل آیما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده پذیرش و ارائه خدمات به مهمانان گرامی می باشند. اگر می خواهید با تور ترکیه سفر کنید می توانید با رزرو هتل آیما سفری به یاد ماندنی برای خود وعزیزانتان رقم بزنید.

اتاق های ویژه معلولین
نظافت اتاق
زمین بازی کودکان
حمام گرم(سونا)
تبادل ارز
امکان دریافت بلیط
انکافی شاپ کافی شاپ و چمدان
اجاره ماشین
ریلکسیشن با ماساژ
مجهز به آسانسور
صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت
آمادگی پذیرش ۲۴ ساعته
کافی شاپ
استخر روباز
امکان برگزاری همایش
خدمات آرایشی
سالن غذا خوری
سالن گیم نت
محیط باز حیاط فضای سبز
تراس
باشگاه ورزشی
لاندری
اتاق های عاری از آلودگی سیگار
اتو کشیدن البسه

در هر اتاق صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت وجوددارد. در هر زمان که بخواهید خدمات نظافت اتاق انجام میشود.

میهمانان میتوانند با استفاده از ماساژ و حمام بخار ؛ دمی را با آرامش سپری کرده و به آبتنی در استخر بپردازند. وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند. همچنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازیهای کامپیوتری بپردازند. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد. اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. در باغ هتل استراحت کنید. شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید. اتاق های هتل از آلودگی سیگار عاری هستند. کافی شاپ هتل بصورت شبانه روز آماده پذیرایی است.

 

 

 

 

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید