آژانس مسافرتی طلوع سفریاد همواره سعی داشته با گسترش طیف فعالیت های مرتبط با صنعت گردشگری و همچنین ارتباط با مشتریان گرامی بتواند در ارتقای دانش افراد از صنعت توریسم سهمی بسزا داشته باشد. در این قسمت از وبسایت مرکز مشاوره سفر آژانس مسافرتی طلوع سفریاد سعی کرذیم بخشی از خدمات و تلاشهایمان را در این راستا که تا کنون انجام شده در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم. همراه ما باشید.

در آذرماه ۱۳۹۶ آژانس مسافرتی طلوع سفریاد در راستای اعتلای فرهنگ عکاسی و ادقام آن با صنعت گردشگری ، اقدام به برگزاری رویداد فرهنگی هنری فیروزه فام نمود. با حدود ۱۰۰ تصویر ارسالی از سوی مخاطبان و کاربران گرامی و انتخاب ۱۶ عدد از برترین های آن توسط داوران رویداد . اهدای جایزه نفیس به نفر برتر.

( لینک مربوط به صفحه رویداد فیروزه فام )

 

قرعه کشی ماهانه تجربه های سفر مسافرانی که با طلوع سفریاد سفر کردند در راستای خدمات مشتری مدارانه شرکت انجام شده است. همچنین در کنار این معقوله به تمامی مسافرانی که به هر نحو از خدمات شرکت مسافرتی طلوع سفریاد استفاده کرده اند قرعه کشی انجام شد و به قید قرعه به افراد خوش شانس جوایز ارزنده ای هدیه شد.

 ( لینک مربوط به صفحه قرعه کشی ماهانه )

 

 

برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه اعضای گرامی خانه کارگر با موضوع مرکز مشاوره سفر و آشنایی با مفهوم کلی نیاز به مشاوره قبل از سفر به همراه اهدای جوایز نفیس به قید قرعه به اعضا و رابطین گرامی در زیر تصاویر این رویداد را مشاهده می فرمایید.

برگزاری مسابقه بزرگ اینترنتی اصفهان تور با محوریت شاه عباس و طرح سوالی تاریخی یکی دیگر از رویدادهای برگزار شده توسط آژانس مسافرتی طلوع سفریاد بود که در راستای آشنایی هرچه بیشتر مخاطبین با دوره های تاریخی و پیوند آن با فضای مجازی بود.