۱۲

تیر
۱۳۹۶

نکات حرفه ای در مورد انتخاب پکیج مسافرتی

سخنی از طرف مدیریت (قسمت اول)
نقدی بر تورهای لحظه آخری

نکات حرفه ای در مورد انتخاب پکیج مسافرتی

شركت‌هايي هستند كه فقط يك تا ۲ روز به زمان حركت و اجراي تورشان مانده اما هنوز ظرفيت‌شان تكميل نشده است. در واقع آژانس‌ها پرواز را چارتر و هتل را كرايه مي‌كنند و اگر نتوانند ظرفيت لازم براي پر كردن هواپيما يا هتل را پيدا كنند متحمل ضرر زيادي خواهند شد، در نتيجه براي تكميل ظرفيت و ضرر كمتر، اقدام به فروش ارزان‌تر و گاهي بسيار ارزان‌تر تورهاي خود مي‌كنند.

مثلا گاهي آژانس باقيمانده ظرفيت تور را با قيمت بين ۱۰ تا ۵۰درصد و حتي بيشتر، پايين‌تر از قيمت واقعي تور مي‌فروشد؛ موضوعي كه لابد شما هم به‌طور اتفاقي گاهي از طريق پيامك‌هايي كه برايتان آمده شاهد بوده‌ايد. تورهاي اينچنيني در فصل‌هايي كه مسافر زياد است فراوان‌ترند چرا كه به‌دليل بالا بودن ميزان مسافرت، آژانس‌ها بيشتر از هميشه پرواز‌ها را چارتر مي‌كنند و بساط تور راه مي‌اندازند.

اما مواظب باشید برخی از این تورهای لحظه آخری با آنچه که وعده می دهند تفاوت زیادی دارند . این تفاوت را وقتی به سفر رفته اید و دیگر هیچ راه برگشتی ندارید متوجه خواهید شد. حتما مطمئن شوید آژانسی که به شما تور را ارائه کرده برای موارد پیش آمده در سفر پاسخگو خواهد بود و تعهدی مبنی بر ارائه خدمات مانند آنچه ادعا شده هم دریافت کنید.

ماهیت ایجاد مرکز مشاوره سفر در این است که همه همکاران من به عنوان کارشناس و مشاور تخصصی تور های مسافرتی بهترین پیشنهاد سفر را نسبت به هزینه وقت و شرایط مسافر به کسانی که قصد مسافرت دارند را ارائه می دهند .


مهران سلطانی
مدیریت مرکز تخصصی مشاوره سفر اصفهان تور

www.isftour.ir

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید