۱۶

تیر
۱۳۹۶

هواپیمایی سپهران

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 482 0

هواپیمایی سپهران

این شرکت در اواخر سال ۹۴ با دو فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ که از هواپیمایی پگاسوس ترکیه خریداری شد کار خود را به مرکزیت شیراز آغاز کرد و قرار است که طی ۲ سال آینده ناوگان خود را به ۱۷ فروند از این نوع هواپیما برساند.شرکت هواپیمایی سپهران، یکی از ایرلاین های خصوصی ایران است که در سال ۱۳۹۰ ثبت شد و پنج سال بعد در تیرماه ۱۳۹۵ با انتصاب مدیر عامل جدید و اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری آغاز به کار نمود.
هدف اصلی این ایرلاین، مرتبط ساختن مناطق جنوبی با سایر نقاط کشور است از این رو تمامی فعالیت های خود را با محوریت شهر شیراز به انجام می رساند.
بلیط هواپیما سپهران:
شرکت هواپیمایی سپهران، به عنوان یکی از ایرلاین های تازه تاسیس کشور، در حال حاضر تمامی تمرکز خود را معطوف به مسیرهای پروازی داخل کشور نموده، از این رو بلیط هواپیما سپهران تنها در مقاصد داخلی، در دسترس مسافران

محترم است.
برای تهیه بلیط هواپیما سپهران، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک۲۴ نیز مراجعه نمائید.
ناوگان:
ناوگان پروازی شرکت هواپیمایی سپهران، هم اکنون مشتمل بر ۴ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ هریک به ظرفیت ۱۳۰ مسافر و یک فروند هواپیمای دورنیر به ظرفیت ۳۵ نفر است.
مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی سپهران:
پروازهای شرکت هواپیمایی سپهران، هم اکنون از مبدا شیراز به مقاصد مشهد، تهران، تبریز، زاهدان، بندر عباس و چابهار و همچنین از مبدا تهران به مقاصد مشهد، شیراز و اهواز صورت می پذیرند.
این شرکت مقاصد پروازی اصفهان، کرمان، کیش، اهواز، آبادان، لار، لامرد، جزیزه خارک، گچساران و بهرگان از مبدا شیراز و مسیر پروازی تهران – یزد را نیز در دستور کار آینده خود قرار داده است.
گواهینامه ها:
شرکت هواپیمایی سپهران بر اساس استانداردهای مدون سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران و همچنین عملکرد مثبت خود در اسفند ماه ۱۳۹۴ موفق به اخذ گواهینامه AOC (مجوز بهره برداری هوایی) از این سازمان گردید.
لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران:

 

لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران با الهام از پرنده اساطیری، ققنوس طراحی شده است و مزین به رنگ سازمانی این شرکت ( رنگ نارنجی) است.
نکته آخر اینکه؛ شرکت هواپیمایی سپهران از ابتدای تاسیس، همواره بر لزوم افزایش توانمندی های تخصصی و رعایت اصول مشتری مداری تاکید داشته است از این رو تمام تلاش خود را معطوف به جذب نیروی انسانی متخصص و با تجربه و همچنین ایجاد سیستم جامع مدیریت ایمنی کرده است.
این ایرلاین هم اکنون بیش از سیصد نفر پرسنل را در دو دفتر مرکزی خود ( تهران و شیراز) به خدمت گماشته است که امید است با اضافه شدن هواپیماهای جدید به ناوگان پروازی سپهران، این تعداد، به صورت قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید