۲۰

دی
۱۳۹۶

خوشمزه ترین غذاهای آلبانی

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 178 0

در این قسمت میخواهیم درمورد غذاهای خوشمزه کشور آلبانی بیشتر بخوانیم مردم البانی به کوشت قرمز علاقه زیادی دارند ودروعده غذایی انها فلفل وگوجه ودیگر سبزیجات بسیار می باشد بامادرمرکز مشاوره سفرطلوع سفریاد همراه باشید.

Fileto Pule Me Panna Dhe Kerpudha

این غذا مرغ کبابی با سس کرم و قارچ تازه است. از آنجایی که گوشت گوسفند و گوشت گوساله محبوب ترین گوشت در آلبانی است، این یک غذای متفاوت در سفره مردم آلبانی است که بسیار مورد توجه قرار دارد.

خوشمزه ترین غذاهای آلبانی

لذت شکلات!

فرهنگ کافی نت، با “دلو” (شیرینی یا دسر در ایتالیایی) در آلبانی محبوب است. مردم در کافه ها بنشینند، در حالی که سیگار می کشند، نوشیدن اسپرسو و خوردن این دسر خوشمزه. این دسر که ازکیک مغز شکلاتی تشکیل میشود بسیار مورد علاقه مردم آلبانی است.

Glizë

فلفل های زرد، نارنجی یا قرمز با برنج، پنیر و ادویه جات ترشی جات،که یک غذای سالم آلبانیایی است .

خوشمزه ترین غذاهای آلبانی

Shëndetli

این کیک آفتاب عسل یک دسر معمولی آلبانیایی است و همچنین بسیار محبوب است. این کیک معمولی بانوشابه، آرد، شکر، تخم مرغ ساخته شده است  اما آنچه که از هم جدا شده است اضافه کردن عسل و گردو است.همچنین، زمانی که کیک آماده است، یک شربت داغ ساخته شده با وانیل، شکر، آب و میخک  روی آن ریخته می شود و به مدت یک شب غوطه ور می شود. این دسر خوشمزه است و خیلی شیرین هم نیست.

خوشمزه ترین غذاهای آلبانی

Perime Në Scarë

سبزیجات کبابی یک غذای محبوب یا همراه با غذاهای آلبانی نیستند، اما همه از بالکان شرقی هستند. به طور معمول، بادمجان، کدو سبز، گوجه فرنگی، پیاز و فلفل سبزیجات انتخابی است و اغلب پنیر در بالای آن فرو می ریزد.

Fëgesë

این غذای ساده به یکی از وعده های غذایی ما برای ناهار تبدیل شده است.  فلفل سبز و قرمز همراه با گوجه فرنگی پوست و پیاز با پنیر و ادویه جات ترشی جات پخته شده است. محصول نهایی یک پوسته ضخیم است که در هنگام پر کردن برخی نان ها کاملا پر می شود.

همانطور که دیدیم غذاهای پررنگ ولعاب کشورآلبانی جذابیت خاصی دارد و ومردم آلبانی به دسر وشیرینی اهمیت بسیار میدهندو غذاهای این کشور از غذاهای ایتالیایی تاثیر بسیار پذیرفته اند.

واحد تولید محتوای اصفهان تور

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید