تور شمال ایران

گشتهای تور شمال

  • بلیط : رفت و برگشت

  • هتل : ۳ ستاره همراه با صبحانه

  • مدت تور : ۴ روزه زمینی

  • زمان حرکت : ۲۵ اردیبهشت ساعت ۱۰ شب از اصفهان و شاهین شهر

  • شرکت حمل نقل: اتوبوس اسکانیا

  • خدمات : ترانسفر گردشگری در تور شمال کاملا بصورت رایگان میباشد
    و مسافران فقط  هزینه ورودی و بلیط تفریحات متفرقه خود را میپردازند .

← قیمت تور زمینی مهیج شمال با اتوبوس اسکانیا : ۲۸۵٫۰۰۰ تومان

← قیمت با ۳ ناهار و ۲ شام : ۳۷۰٫۰۰۰ تومان

روش های رزواسیون تور

اپراتور فروش آنلاین تور

تماس با واحد رزرواسیون

 

منطقه توریستی لاهیجان

یکی از شهرهای دیدنی در استان گیلان است که با داشتن جاذبه های گردشگری بیشمار در صدر نقاط دیدنی کشور قرار دارد. لاهیجان معروف به عروس شهرهای گیلان دارای چشم اندازها و جاذبه‌های طبیعی بسیار زیبا می‌باشد که همجواری شهر با یکی از زیباترین کوه‌های منطقه و دسترسی آسان به آن با چشم اندازهای کوهپایه‌ای شامل باغ‌های سرسبز چای و مزارع برنج و چشمه‌های متعدد آن در سطح ملی و حتی فراملی در بخش گردشگری سرآمد است. مردم لاهیجان بیشتر گیلک هستند و گالش به ساکنین ارتفاعات این منطقه اطلاق می‌شود که آن‌ها هم تیره‌ای از گیلکان بوده و زبان‌شان گیلکی است.

لاهیجان دارای چشم اندازها، مناظر دیدنی و تفریحی بسیاری می‌باشد که از آن جمله می‌توان به جاذبه‌هایی همچون استخر، شیطان کوه، بام سبز، آبشار، باغ ملی، تالاب بین المللی امیر کلایه، باغات سرسبزچای، موزه تاریخ چای، حمام گلشن، قلعه دزدبن و … اشاره کرد.
تله کابین لاهیجان

تله کابین لاهیجان از دیگر جاذبه های تفریحی می‌باشد که با کوشش شورای اسلامی شهر و شهرداری توسط شرکت خصوصی احرار، در سال ۱۳۸۴ احداث شده است. طول این تله کابین یک هزار و ۵۵۰ متر می باشد که از بام سبز به قله تاج خروس کشیده شده و در هر ساعت یک هزار نفر را جا به جا می نماید. این تله کابین دارای دو ایستگاه و پنج دکل بوده و ۳۵۰ متر در مرتفع ترین نقطه از سطح دریا ارتفاع دارد. احداث پارک مجهز به رستوران، کافی شاپ و انواع غرفه های آلاچیق و ایجاد فضای مناسب برای گردشگران از دیگر برنامه هایی است که برای احداث در ایستگاه‌های تله کابین در نظر گرفته شده است.

بازدید از آبشار شیطان کوه

این کوه سر سبز که در امتداد سلسله جبال البرز واقع شده و با ارتفاعی نزدیک به ۶۰ متر از درختان و شمشادهای کوتاه و سبز پوشیده شده و در ناحیه شرقی شهر لاهیجان قرار دارد .این آبشار زیبا که از بدنه شیطان کوه به پای کوه سرازیر می شود به وسیله پمپاژ آب از استخر تغذیه شده و حوضچه هایی برای تخلیه و حرکت آب در پایین آن احداث شده است .در کنار این آبشار یک راه پلکانی تا قله کوه وجود دارد که گردشگران با پشت سر گذاشتن بیش از ۷۵۰ پله که از کنار آبشار و پای کوه آغاز شده و از داخل درختان سر سبز می گذرد به قله کوه و بام سبز می رسند.
شب نشینی کنار ساحل ، خرید سوغاتی  از رودبار شهر زیتون ، تفرج و گشت گذار در جنگل ، بازدید از شهر رودسر ، منطقه توریستی ساحلی پلازا رامسر ، برنامه های تفریحی آبی . جت اسکی سواری .  قایق تندرو . جت من و… از جمله برنامه هاییست که در این تور مسافران تجربه می کنند.

نمای ۳۶۰ درجه از طبیعت لاهیجان


مطالب زیر شاید مورد توجه شما قرار گیرد