۲۴

مرداد
۱۳۹۷

هتل تونتاس آپرت کوش اداسی

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 123 0

☆☆☆☆

وب سایت مشاوره سفر اصفهان تور تلاش بر آن دارد که با ارائه اخرین اطلاعات گردشگری و مقاصد سفربه بازدید کنندگان این وب سایت ، به انتخاب درست مقصد مسافرت و محل اقامت داخلی و خارجی کمک کند . کوش آداسی یکی از مقاصد مهم سفر برای ایرانیان می باشد و مطالعه شرایط و نوع هتل و مقاصد گردشگری ، قبل از سفر کمک شایانی به انتخاب تور مسافرتی خواهد کرد . در ادامه شما را به مطالعه هتل های شهر کوش آداسی ترکیه دعوت می کنم.

هتل چهار ستاره تونتاس آپرت کوش آداسی که با امکانات عالی و متنوعی برای اقامت کنندگان در هتل دارند ,این هتل چهار ستاره که در شهر محبوب کوش آداسی است .

هتل تونتاس آپرت کوش اداسی دارای ۷۰ اتاق خوب و تمییز که دارای امکانات نظیر تخت خواب و سسیتم تهویه مطبوع ,سرویس بهداشتی و حمام های تمییز می باشد,چشم انداز و  تراس اختصاصی رو به دریا می باشد که بسیار زیبا می باشد ,برای آرامش خیلی مناسب می باشد .اینترنت در اتاق ها با وای فای شما می توانید استفاده کنید.

رستوران هتل که در طبقه همکف دارای انواع غذاها از صبحانه و ناهار  ترکی برای مهمنان هتل در نظر گرفته اند و همچنین شما می توانید برای صرف غذا در فضای باز هتل بروید و در این مکان غذا میل کنید.
خدمات و تفریحات هتل تونتاس آپرت کوش اداسی استخر رو باز و مخصوص شیر می باشد,غواصی وی یکی دیگر از تفریحات این هتل ,باغ هتل تونتاس آپرت می باشد که فضای زیبایی دارد و برای میل کردن نوشیدنی مناسب می باشد.

برای کرایه کردن اتومبیل هم می توانید با هماهنگی خدمه هتل ,ماشین را اجاره کنید و به مکان های دلخواه بروید ,همچنین می توانید در ساحل نزدیک هتل پیاده روی کنید.
شما بازدید کنده محترم پس از مطالعه کامل اطلاعات شهر کوش آداسی در این صفحه و صفحه مربوط به کشور ترکیه می توانید تور های با کیفیت و با قیمت های رقابتی کوش آداسی را از آژانس هواپیمایی طلوع سفریاد تهیه فرمایید .
آدرس ما : اصفهان خیابان دکتر بهشتی ابتدای خیابان مسجد لنبان تلفن : ۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید