بودجه سفر

در سبد هزینه های خانوده معمولا بخشی از هزینه ها برای تفریح و تفرج و گردش و سیاحت در نظر گرفته می شود .
و میزان بودجه در نظر گرفته برای مسافرت معمولا بستگی به در آمد ماهیانه سرپرست خانوار دارد .
ما در مرکز مشاوره سفر به شما کمک می کنیم چطور می توانید تور و مقصد گردشگری مورد نظر خودتان را با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید هماهنگ کنید.
دو راه وجود دارد اول اینکه یه بخشی از درآمد ماهانه خودتون را برای مسافرت پس انداز کنید و دوم اینکه به صورت اقساطی و وام مسافرت پرداخت کنید.

http://uupload.ir/files/cy0p_trip_advice_banner.jpg

در قسمت اول به اندازه پس اندازتون هزینه می کنید و تور یا مقصدی را که با جیبتون هماهنگ هست انتخاب می کنید و اینطوری به کسی بدهکار نیستید و امکان اینکه در آینده توان پرداخت اقساط مسافرت را نداشته باشید و برای خودتون و کارگزار تور مشکل ایجاد بشود دیگر وجود ندارد . مثلا شما یه تورمسافرتی خود و مناسب را انتخاب می کنید و یا با وسیله شخصی خدتون به مسافرت ایرانگردی با خانواده می روید. پس باید به اندازه بودجه ای که پس اندازه کرده اید برای اقامت بنزین ماشین خورد و خوراک ،خرید سوغات و هزینه های پیش بینی نشده هزینه کنید.
ولی راه دوم خرید تور های اقساطی هست که حتما باید شما به آژانس مربوطه مراجعه کنید و از تور های اقساطی استفاده کنید.
خب این روش یه سری محاسن داره و یک سری معایب ک ما در مرکز مشاوره سفر باید خدمت شما جهت آگاهی بیشتر عرض کنیم.
اول اینکه بعضی تور های چارتری برای اینکه جاذبه ای برای پر شدن ایجاد بشه و مسافر روی اون تور ها ثبت نام کنه به صورت قسطی به فروش می رسه که معمولا یه مبلغی به عنوان کارمزد روی مبلغ تور اضافه میشه که گاها مبلغ این کارمزد نسبت به مبلغ متعارف یا بانکی زیاد تر می باشد . بدین جهت مسافر می بایست حواس خود را جمع کرده تا خسارت نبیند . یکی دیگه از معایب اینکه قدرت انتخاب مشتری محدود میشه و شاید شرایط تور با سلیقه مسافر یکی نباشه ولی بخاطر اقساط آن با تور کنار میاند . ولی برای مسافرانی که توانایی پرداخت کل مبلغ تور را به صورت نقدی ندارند امکان پرداخت در آینده را دارند مناسب می باشد .
با همه این شرایط رفتن به مسافرت ، گردش و تفریح با خانواده جز آموزه های دینی ما می باشد و و برای عوض شدن روحیه و بازیابی انرزی مفید و توصیه شده می باشد در صورتی که ارکان آن درست انتخاب بشود .

در این بخش کلیه مقاصد گردشگری را بر اساس فصل و میزان بودجه مسافر به ۶ گروه تقسیم کرده ایم:

ما در مرکز مشاور سفر اصفهان تور و در بخش “چقدر پول دارم” سعی می کنیم مفاصد مختلف گردشگری را با توجه میزان بودجه شما معرفی کنیم . همچنین از دیگر مزایای این روش انتخاب تور این است که مسافر می تواند بهترین انتخاب و امکانات را نسبت به هزینه ای که میپردازد دریافت کند.