پیشنهاد این هفته ما

تور شماره ۱

تور یکروزه مارکده

 

◽️ حرکت : جمعه 15تیرماه ساعت 7صبح از ترمینال کاوه
◽️ بازگشت : جمعه 15تیرماه اول شب اصفهانیم…

✅ فعالیت های تور:

💥 همنشینی در کنار زاینده رود در باغ
💥 موسیقی
💥 رفتینگ در زاینده رود مسافت ۷ کیلومتری ( هزینه بر عهده مسافر )
💥 بازی های گروهی در باغ

✅ خدمات تور:

⚡️صبحانه ویژه گروه
⚡️ وعده پذیرایی
⚡️ پرداخت ورودی باغ
⚡️ بیمه مسئولیت مدنی
⚡️ راهنمای رسمی سازمان میراث فرهنگی
⚡️ اتوبوس توریستی 44 نفره

 

💰 قیمت بدون ناهار :540هزار تومان

❌ امکان تهیه ناهار وجود دارد ❌

تلفن هماهنگی : 09131250221

سوالات متداول تورهای طبیعت گردی و یکروزه از اصفهان

 

1- نحوه اجرای تور های طبیعت گردی به چه شکل می باشد .

جواب : اصفهان یک شهر چهار فصل می باشد و مقاصد گردشگری تاریخی و طبیعی  زیادی در شمال ، جنوب شرق و غرب استان وجود دارد و که مسافران در قالب تور های   یکروزه از آنجا بازدید می کنند .

تور کاشان ،تور ابیانه ،تور گلپایگان و خوانسار، تور پیست فریدن ،تور چشمه های سمیرم ،تور کویر ورزنه آخارو مصر و ….  از این قبیل هستند .

تورهای یکروزه از اصفهان قبلا در روزهای تعطیل و آخر هفته اجرا میشود

2- در تورهای ایرانگردی گروهی چه مواردی را باید رعایت کرد .

پاسخ : در تورهای یکروزه از اصفهان  به خاطر تعدد افراد و سلایق مختلف ، شرط اول برای خوش گذشتن و خاطره سازی در تور توجه به برنامه ها و صحبت های لیدر تور می باشد . دوم : نگاه کردن به وقایع و اتفاقات طول مسیر تور با دید مثبت می باشد . معمولا لیدر تور ها به دلیل اینکه تسلط کامل به مسیر و شرایط  تور دارند توصیه های لازم را به مسافران قبل و در حین سفر خواهند کرد .

3- جهت انتخاب و ثبت نام در تورهای طبیعت گردی به چه نکاتی باید توجه کنیم

پاسخ : قالبا در فضای مجازی به خصوص سایت های گردشگری واینستاگرام افراد زیادی  با مجوز و بدون مجوز از میراث فرهنگی اقدام به تبلیفات ، فروش و اجرای تورهای یکروزه  می کنند و در برخی موارد افراد کلاه بردار و سودجو نیز اقدام به کلاهبرداری  از مسافران می کنند. جهت اطلاع خدمت دوستان عرض شود  فقط آژانس های مسافرتی دارای بند ب که زیر نظر وزارت گردشگری هستند   مجوز و اجازه اجرای تور به هر مسیری را دارند. بنابراین در فضای مجازی  قبل از ثبت نام قطعی از قانونی بودن آن مطلع شوید دوم اینکه قبل از ثبت نام قطعی از نحوه خدمات تور کاملا مطلع شوید تا در حین اجرای تور مشکلی در اثر توجیح نبودن  با لیدر نداشته باشید .

سوم اینکه  هنگام سوار شدن از لیدر تور بخواهید  مجوز تورو لیست بیمه مسئولیت مدنی که آژانس موظف می باشد  کلیه مسافران خود را بیمه کند را به شما نشان دهد .