05

آگوست
2019

تور یکروزه از اصفهان

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 491 0

تو گرمای تابستان همه دوست دارن که با یک طبیعتگردی خنک گرما را از تنشان بیرون کنند. بخصوص شهر اصفهان که تابستونای بسیار گرمی داره و با یه فاصله یکی دو ساعتی به شهرها و روستاهایی میرسین که از زمین تا آسمون آب و هواش با خود اصفهان متفاوت و تو دل تابستون خنکِ خنکتون میکنه.

یکی ازین مقصدا اطراف شهر اصفهان روستای مارکده هستش که شما میتونید توی برنامه تور یکروزه از اصفهان که آژانس مسافرتی طلوع سفریاد برگذار میکنه شرکت کنید و یه طبیعتگردی جذاب از اصفهان داشته باشید.

در ضمن علاوه برمارکده مقاصد دیگه ای هم برای تور طبیعتگردی از اصفهان وجود داره مثل تور آبشار آبملخ از اصفهان ، تور آبشار بیشه از اصفهان ، تور تنگه رغز از اصفهان ، تور بی بی سیدان از اصفهان که همگی دارای حوضچه های طبیعی برای آبتنی ،که گرما رو از تنتون بیرون میکنه.

تور یکروزه از اصفهان همیشه به صورت گروهی با اتوبوس توریستی اسکانیا مجهز به امکانات صوتی و تصویری همراه با بیمه مسافرتی ، راهنمای رسمی سازمان میراث فرهنگی انجام میشود.

همیشه باید سعی کنیم اول کشور و مملکت خودمون را به صورت کامل بازدید کنیم و بعد به فکر جهانگردی باشیم به عبارت دیگه اول ایرانگردی و بعد جهانگردی …

خیلی از جاذبه های طبیعی موجود در کشور ایران دقیقا مشابه آن ها در قسمت های مختلف دنیا حتی قاره های دوردست نظیر آمریکا وجود دارند. این تجمیع جاربه های طبیعت و تنوع آن ها در جغرافیای ایران ظرفیت بسیار عظیمی برای اکوتوریسم و گردشگری مسئولانه از طبیعت پیش روی ایرانیان قرار می دهد.

شما میتونید به راحتی برای رزرو تور یکروزه از اصفهان علاوه بر مشاوره رایگان تلفنی با شماره ۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳ به صورت آنلاین هم در وبسایت آژانس مسافرتی طلوع سفریاد ( مرکز مشاوره تخصصی سفر ) به آدرس isftour.ir برای تور مورد نظر خودتون درخواست رزرو ارسال بفرمایید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید