02

جولای
2018

هتل سیرین گلد،استانبول

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 432 0

☆☆☆
هتل سیرین گلد که در استانبول،ترکیه واقع شده است یک هتل سه ستاره است.
این هتل در منطقه کوم کاپی واقع شده است.هتل سیرین گلد فقط ۴۰۰ متر تا فرودگاه Yenikapi Ferry قرار دارد.
این هتل به صورت ۲۴ ساعته سرویس دهی میدهد.همچنین در محیط هتل شما میتوانید به اینترنت پرسرعت وای فای دسترسی داشته باشید.پارکینگ اختصاصی هتل نیز وجود دارد که شما میتوانید وسیه نقلیه تان را انجا بگذارید.این هتل دارای اتاقی است که در آن صدایی از بیرون به داخل یا از داخل به بیرون نمیرود و در ان یک تلوزیون ال سی دی نیز در ان وجود دارد.یه کولر ایر کندیشنر و همراه با مینی بار رایگان نیز در اتاقتان وجود دارد.
در اتاق شما سرویس بهداشتی شخصی وجود دارد که شامل دستشویی و حمام میشود.در حمام های تمامی اتاق ها یک مو خشک کن نیز وجود دارد.رستوران و درینکینگ بار به صورت ۲۴ ساعت ۷ روز هفته باز است.در این هتل غذای ماهی های آن خیلی خوشمزه است.همچنین ماهی ها هم تازه هستند.

هتل سیرین گلد فقط ۱٫۴ کیلومتر تا با مسجد بلو،۱٫۷ کیلومتر تا حاجی سوفیا و ۲ کیلومتر تا مکان توپ کاپی فاصله دارد.همچنین ایر پورت آتاترک تا با هتل ۱۶ کیلومتر فاصله دارد.


امکانات رفاهی هتل:
سرویس شاتل(شارژی)،اجاره ماشین،اجاره دوچرخه،ایرپورت شاتل(شارژی)
سرویس دهی هتل:
سرویس دهی اینترنت به صورت وای فای و کابلی به صورت رایگان
نمونه اتاق ها:
اتاق بدون ورود و خروج صدا،اتاق بدون *مود*سیگار،اتاق با دمای ادرنالین(حرارتی)،اتاق با دیزاین سیگار،اتاق با هوای متعادل و خنک
جنرال های هتل:
در هر کجا باشید از وای فای استفاده کنید(محیط هتل)،پارکینگ شخصی،اجازه ورود حیوان به هتل و اتاقتان
همچنین در اتاقتان و در کنار تخت خوابتان،یک تلفن با خط مستقیم و چندین مجله و روزنامه و هفته نامه وجود دارد که میتواند شمارا سرگرم به مطالعه کند.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید