23

ژوئن
2018

هتل گولدن ایج ۱

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 243 0

☆☆☆☆

ترکیه و زیبایی هایش را می توان در شهر استانبول جستجو کرد. این شهر تاریخی و شگفت انگیز سالانه هزاران مسافر را در خود با هتل های زیبایش جای می دهد. هتل گولدن ایج ۱ از جکله هتل های چهار ستاره این شهر است که با داشتن امکاناتی مناسب پذیرای میهمانان از سراسر دنیاست.در ادامه در وبسایت مرکز مشاوره سفر طلوع سفریاد با این هتل لوکس بیشتر آشنا می شویم.

 

با اندکی پیاده روی می توان به میدان تقسیم که مرکز شهر می باشد رسید. سونا، حمام و خدمات ماساژ تنها بخشی از امکانات این هتل هستند. از دیگر امکانات هتل استخر روباز می باشد که در کنار بار و تخت های مخصوص گرفتن آفتاب ساعات خوشی را برای گردشگران فراهم می کند.

تریا هتل که در ایوان هتل قرار دارد دارای چشم انداز بی نظیری از تنگه بسفر می باشد. انواع غذاهای سنتی و ترکی در رستوران Le Cog متعلق به این هتل برای میهمانان عزیز سرو می شود. اتاق های مدرن هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع و مینی بار می باشند. پاساژ تاریخی و سرسبز . iek Pasaj و همچنین موزه Pera کمتر از بیست دقیقه تا هتل فاصله دارند. فاصله این هتل تا منطقه تاریخی سلطان احمد هشت کیلومتر می باشد. بی شک در این هتل روزهای پر خاطره ای را با خود به یادگار خواهید برد.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید