02

جولای
2018

هتل سلطان احمد استانبول

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 468 0

☆☆☆☆

یکی از هتل های ۴ ستاره استانبول که دارای موقعیت عالی بوده و گردشگرانی که به آثار تاریخی علاقه دارند آن را برای اقامت خود انتخاب می کنند هتل سلطان احمد (Hotel Sultanahmet Istanbul) می باشد و فقط ۵۰ متر تا میدان اسب دوانی استانبول و ۱۰۰ متر تا ایاصوفیه و مسجد کبود فاصله دارد و به چشم انداز زیبای دریای مرمره نزدیک می باشد. در ادامه با وبسایت مرکز مشاوره سفر اصفهان تور همراه باشید تا به معرفی این هتل بپردازیم.

همچنین میهمانان می توانند پیاده به اکثر اماکن تاریخی شهر استانبول از قبیل بازار بزرگ دسترسی پیدا کنند و ایستگاه تراموا و اتوبوس در مقابل هتل سلطان احمد استانبول قرار گرفته اند.

اتاقهای هتل سلطان احمد استانبول شامل اتاق های تک نفره، دو نفره و گروهی می شوند که اکثراین اتاقها به سیستم تهویه مطبوع، اینترنت و حمام شخصی مجهزند و مهمانان می توانند صبحانه را در اتاق میل کنند و یا برای صرف صبحانه به بوفه صبحانه هتل با منظره وسیع و زیبای مسجد کبود و دریا که در ایوان زیبای هتل واقع شده است بروند .

کرایه اتومبیل و سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) به درخواست مهمانان در اختیارشان قرار خواهد گرفت و ترانسفر فرودگاه نیز در هتل برای مهمانان وجود دارد .

مهمانان می توانند در استخر هتل سلطان احمد استانبول آبتنی کنند و یا در فعالیت هایی مانند پینگ پنگ شرکت کرده و سرگرم شوند .

دیگر امکانات هتل سلطان احمد استانبول شامل خدمات خانه داری، لباسشویی، خشکشویی، ترانسفر فرودگاه، خدمات تهیه بلیط و خدمات تورها ، اتوکشی،صرافی، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، محل مخصوص کشیدن سیگار، بار، گرمایش، منطقه بدون سیگار و فکس و کپی می شود .

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید