۱۶

دی
۱۳۹۶

آشنایی با ویلا های آب منطقه ای سد زاینده رود

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 773 0

این دهکده تفریحی ، در کنار شهر چادگان ( استان اصفهان ) و مشرف به دریاچه سد زاینده رود بوده و فاصله آن تا اصفهان ۱۲۰ کیلومتر ( حدود ۱ونیم ساعت ) می باشد. این دهکده زیبا ۲۱۶۰ متر از سطح دریا ارتفاع داشته و با آب و هوای خنک کوهستانی ، حدود ۶ درجه خنک تر از اصفهان و در تابستان ، گردشگران بسیاری را به خود جذب میکند.همراه اصفهان تور باشید تا بیشتر با این منطقه آشنا شوید..

دریاچه سد زاینده رود که تا ۵۴ کیلومتر مربع وسعت دارد و بزرگترین دریاچه منطقه به حساب می آید ، به جاذبه های گردشگری این دهکده افزوده است.

تجربه آرامش

آرامش یک استراحتگاه ییلاقی ، با امکانات کامل تفریحی و رفاهی ، محیطی خانوادگی و امنیت بالا ، از نخستین ویژگیهایی است که دهکده تفریحی زاینده را متمایز کرده است.

ویلاهای سد زاینده رود (آب منطقه ای)

دسترسی به ویلاهای سد زاینده رود از اصفهان و از  طریق جاده چادگان اماکان پذیر است  تقریبا حدود ۵ کیلومتری شهر چادگان  به سراهی می رسیم که سمت چپ به طرف تاج سد زاینده رود حرکت می کنیم  .

پایین سد زاینده رود و در حاشیه رود خانه ورودی و حفاظت ویلاهای سد زاینده رود مشخص می باشد .

این ویلاها قبلا خانه های پرسنل  سازمان آب منطقه ای بوده که با تغییر کاربری به صورت ویلاهای لوکس و مجهز که ظرفیت هر ویلا ۱۲ نفر می باشد . جهت رفاه حال پرسنل و اعضای شرکت تعاونی آب منطقه ای و عموم مردم  آماده می باشد .

ویلاهای چادگان  قبل از سد زاینده رود و در کنار دریاچه چادگان واقع شده و ویلاهای سد زاینده رود  بعد از سد زاینده رود و در حاشیه رودخانه  با محیطی کاملا سر سبز و آرام  آماده پذیرش  مسافر می باشد .

ویلاهای سد زاینده را می توانید در شرکت خدمات مسافرتی طلوع سفریاد رزرو نمایید

شروع قیمت   از    ۱۵۰هزار تومان

تلفن :۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳    

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید