۰۵

شهریور
۱۳۹۶

هتل های رویایی مالدیو

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 522 0

به جرات میتوان گفت زیباترین و رویایی ترین هتل های دنیا در مالدیو میباشد ، هتل هایی که اکثرا در کنار دریا واقع شده اند و تجربه لذت بخش صدای امواج و آرامش وصف ناپذیر را با خود به همراه دارد ، اصفهان تور در ادامه به معرفی بهترین هتل های مالدیو میپردازد پس با ما همراه باشید.

هتل رویایی باروس مالدیو

در مورد این جزیره زیبا که در قلب اقیانوس هند قرار گرفته است می توان گفت که کاملا یک بهشت شناور بر روی آب می باشد و شما با اقامت در این جزیره می توانید یک تجربه از مسافرتی که بدون هرگونه استرس و تنش عصبی می باشد را به همراه داشته باشید. شما برای اقامت در این جزیره ی زیبا نیاز به هتل یا اقامتگاهی دارید که بتوانید لحظات خوشی را در جزیره بگذرانید. در ادامه در مورد هتل رویایی باروس مالدیو با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد.

موردی که می توان درباره  هتل های مالدیو گفت این است که هتل باروس به واسطه ی آب های زیبای  اقیانوس هند دربرگرفته شده که فقط با پیاده روی کوتاهی می توانید به ساحل برسید، و این هتل محل اسکان کاملا شیک و لوکس با سیستم های سرگرمی جذاب و باغ های اختصاصی عرضه می شود . این ۵ ستاره همچنین امکانات تناسب اندام و آبگرم ارائه می دهد . ویلاهای بزرگ باز هتل باروس از ویژگی های یک ایوان اختصاصی همراه با صندلیهای آفتاب و چشم اندازه فوق العاده ی اقیانوس برخوردار می باشد.

از جمله ویژگی های این هتل می توان به این موارد اشاره کرد، همانند رستوران های خوب و اختصاصی غذاهایی مانند غذاهای بین المللی عرضه می کند که در هتل باروس قابل دترسی می باشند.  در شبانگاه هم بارها و سالن های مناسب برای آماده کردن کوکتل در دسترس هستند. هتل باروس مالدیو با قایق موتوری فاصله چندانی تا فرودگاه ندارد.

امکانات هتل

این هتل از امکانات خاصی برخوردار است. ویلاهای هتل ۵ ستاره باروس مالدیو تجهیز شده است به مبلمان بیرون از اتاق و صندلی های اختصاص داده شده برای استراحت و حمام آفتاب و امکانات درون  اتاقی از قبیل دستگاه اسپرسو و iPod dock می باشد.

افرادی که قصد دارند دراین هتل اقامت کنند می توانند از اسپا و ماساژ و استخر و دیگر امکانات آبی هتل و ورزش  یوگا در این هتل بهترین بهره و لذت را ببرند و اضافه بر آن کتابخانه بسیار بزرگ و اینترنت پرسرعت که در اتاق ها هتل نیز در دسترس می باشد برای استفاده شخصی میهمانان منظور شده است.

از جمله امکاناتی که می توان در مورد این هتل گفت این است که در هتل باروس مالدیو رستوران های خوب و و بسیار زیبا، ناهار خوری خصوصی با تهیه ی غذاهای بین المللی آماده به خدمت گذاری به شما می باشند اضافه بر آن کافه ها و سالن های برای نوشیدنی های میهمانان در نظر گرفته شده است که بسته به پکیج در خواستی خریداری شده در این هتل نسبتا گران دستیابی به امکانات منحصر به فرد از این هتل خواهید داشت.

 

*هتل زیبای گیلی لانکانفوشی

اگر قصد دارید که اوقات خود را در مکانی بگذارید که دور از هر گونه استرس و تنش باشید و از سفر خود لذت ببرید مالدیو می تواند این امر را برای شما برطرف سازد. برای اقامت در این جزیره ی زیبا حتما باید قبل از سفر خود یکی از هتل های محبوب مالدیو را برای رزرو در نظر بگیرید. در ادامه این بخش از معرفی هتل های مالدیو به هتل زیبای گیلی لانکانفوشی خواهیم پرداخت.

اگر شما به دنبال هتلی هستید که در این جزیره در خور شما باشد می توانیم بگوییم که مناسب ترین هتل دنیا گیلی لانکانفوشی در  جزیره ی رویایی مالدیو قرار گرفته است که برای شما بسیار مطلوب خواهد بود. این هتل بسیار عظیم عنوان برترین هتل جهان را مختص خود کرده است.

این هتل که در جزایر فوق العاده زیبای مالدیو واقع شده است توانست عنوان برترین هتل دنیا در  دو سال اخیر به خود اختصاص دهد. این هتل زیبا دارای ۴۵ ویلای قرار گرفته بر روی آب می باشد که فقط میتوانید با قایقی مخصوص  به آن دست یابید. این هتل رویایی که میزان هزینه اسکان گزیدن در آن از مبلغی به میزان هزار دلار شروع می شود که در یک جزیره مرجانی کوچک بنا شده است.

شما دقیقا در بخشی از این دنیا خواهید بود که در آن خبری از خبرهای روزانه، پوشیدن کفش در طی روز و سیاست روزانه ی دولت ها نیست. در واقع کسانی که در این هتل اقامت میکنند هیچ انتخابی به جز لذت بردن از لحظات خود در این هتل را ندارند.

تجربه زندگی بر روی آب

اگر در پی تجربه ی متفاوت از یک اقامتگاه خاص هستید این هتل دقیقا مطابق با نیاز شما می باشد. این اقامتگاه به صورتی است که، گویی جهانی جدا از دیگر دنیا می باشد و یکی از انواع هزاران جزیره‌ای می باشد که مالدیو را شکل داده اند. هرچه که از یک محل اسکان ساحلی توقع دارید در این هتل تنها برای شما محیا شده است.آفتاب و دریا، تجربه‌ی توصیف نشدنی غواصی، شنا و تفریحات فراوانی دیگری که این هتل برای ساکنین خود در نظر گرفته است.

از دیگر خصوصیات این محیط رویایی می توان به این مورد اشاره کرد که عرشه‌ی فوق العاده دنج و برخوردار بودن از حریم خصوصی، از سایر ویژگی های  این محل اسکان است که تجربه‌ی زندگی بر روی آب را برای شما ممکن می سازد.

امکانات مختلف این هتل رویایی

اگر بخواهیم در مورد این هتل دقیق تر برای شما بگوییم، هتل گیلی که در جزیره Lankanfushi در قسمت شمالی  مالدیو قرار گرفته است. این هتل آل اینکلوسیو بسیار جذاب شامل ویلاهای کاملا منحصر به فرد در  آب می باشد و کل مهمانان طعمی از بهشت برین را در این هتل رویایی حس خواهند کرد . برای یاری به  احساس آسایش مضاعف شما  یک منطقه آبگرم که شکل گرفته از شش اتاق آب گرم، یک اتاق آرامشی منحصر به فرد با دیدی شگفت انگیز از اقیانوس هند در هتل موجود می باشد.

از دیگر مواردی که ممکن است برای شما در مورد این هتل جالب باشد این است که هر  ویلا در شعاع کمتر از ۳۰۰ متری از ویلای دیگر واقع شده است و کل اتاق ها  در محیطی کاملا باز و به طور کاملا طبیعی با  هوا خنک  می شوند نسیم دریا تهویه بسیار مناسبی است که هر اتاق را خنک می نماید .

 

*هتل بانیان وابینفارو

تعطیلات ساحلی و لوکس در ویلاهای منحصربه فرد و استخرهای خصوصی بانیان وابینفارو که تنها ۲۵ دقیقه با قایق از فرودگاه فاصله دارد، انتظار شما را می کشد. اینترنت رایگان در تمامی ملک و حتی اتاق ها در دسترس است.

از آنجایی که ویلاهای وسیع بانیان وابینفارو دسترسی مستقیم به ساحل و بالکن های بزرگی در اختیار می گذارند، می توان از مناظر فراخ اقیانوس لذت برد. ابزار چای یا قهوه ساز و دستگاه پخش نیز در اتاق ها موجود است. دیگر وسایل موجود در اتاق شامل کفش های راحتی و وسایل بهداشت دندان است. در اتاق ها کانال های کابلی چینی و همچنین در صورت درخواست ، روزنامه ی چینی نیز در اختیار گذاشته می شود.

آب گرم هتل بانیان وابینفارو، منویی برای تمدد اعصاب به صورت ماساژ درمانی و درمان های زیبایی را ارائه می دهد. همچنین مهمانان می توانند به گردش در سواحل ماسه ای و یا غواصی در آب های شفاف بپردازند. کارت های بانکی کشوری(چین) نیز پذیرفته می شوند. بی جهت نیست که این هتل ساحلی، بعنوان یکی از بهترین هتل های مالدیو شناخته می شود.

غذاهی مخصوص مالدیوی، غذاهای دریایی تازه و خوراک های بین المللی در رستوران های ساحلی ایلافاتی و باغ سانگو ارائه می شوند. برنامه خصوصی و صمیمی غذاهای کبابی در فضای راحت ویلا نیز ترتیب داده می شود. گزینه هایی از صبحانه های چینی نیز در اختیار هستند.

 

*هتل جمیرا ویتاولی

هتل جمیرا ویتاولی اوقات فراغت فراوان و امکاناتی برای آسایش مانند مرکز غواصی زیر نظر مربیان متخصص غواصی، آب گرم و مرکز بدن سازی تالیس را فراهم می کند. آب گرم تالیس با باغ های باشکوه و طبیعی محاصره شده و روش ها و درمان های آسیایی با مواد ارگانیک یا طبیعی را ارائه می کند.

ویلاهای ۵ ستاره هتل جمیرا ویتاولی که بی شک یکی از برترین هتل های مالدیو است، طراحی با فضای باز دارد که به مهمانان این امکان را می دهد که از مناظر زیبا و نسیم خنک لذت ببرند. تمامی ویلاها دارای استخر خصوصی و دسترسی مستقیم به ساحل یا دریاچه هستند. اینترنت رایگان نیز در دسترس است.

قایق سواری ۲۰ دقیقه ای که با قایق موتوری لوکسی از فرودگاه ماله با هماهنگی اقامتگاه صورت می گیرد، باعث منحصربه فرد بودن هتل جمیرا ویتالی شده است. مهمانان می توانند در سامارا غذاهای ویژه ی آسیایی و مالدیوی را امتحان کنند و یا از تجربه ی شامی در محیطی صمیمی بر روی پلی روی آبهای تالاب لذت ببرند. نوشیدنی های ترکیبی عصرانه در بار و گریل ساحل مو و همچنین “بار ایی” در دسترس هستند.

قایق سواری در هتل جمیرا ویتاولی

کلاس های روزانه ی یوگا و بدن سازی و همچنین برنامه های سلامتی خصوصی در دسترس هستند. این مکان یکی از بزرگ ترین محل بازی کودکان در مالدیو را داراست که باشگاه کوداکولی کودکان نام دارد. کارت های بانکی کشوری نیز پذیرفته می شود. این هتل ابزار رایگان غواصی با ماسک و لوله ورزش های آبی غیر موتوری را فراهم می آورد. پیشنهاد ما به شما این است که در تور مالدیو خود در این هتل بسیار بی نظیر اقامت کنید.

 

*مهمانخانه های مالدیو

مهمانخانه های مالدیو، فرصتی مناسب برای بازدید کنندگانی ست که به دنبال تعطیلاتی به صرفه در مالدیو هستند. در سال های اخیر مهمانخانه های اقتصادی فراوانی در جزایر مختلف مسکونی ایجاد شده اند. مهمانخانه ها علاوه بر تضمین یک تعطیلات به صرفه، تجربه زندگی مالدیوی را نیز برایتان به ارمغان می آورند.

در اکثر جزایر، مهمانخانه ها و هتل های مالدیو در فضایی خوش منظره مانند رو به دریا ساخته شده اند. محیطی راحت و تجهیزات فراوان، اقامتی آرامش بخش برای مهمانان مهمانخانه فراهم می کند. مسئولان مهمانخانه ها، فعالیت های فراوان و گشت های دیگر جزایر را برای سرگرم کردن مهمانان خود ترتیب می دهند.

با بومی ها ارتباط برقرار کنید و در طول اقامت خود درباره زندگی جزیره  ای آگاه شوید. از آنجایی که می توانید در مکانی بومی در فضای بیرون غذا بخورید، غذای محلی را تجربه کنید. مهمانخانه ها شما را به مکان های بکر کشور که شکوه طبیعی خود را حفظ کرده اند، راهنمایی می کنند.

 

*هتل باندوس ریزورت مالدیو

هتل چهار ستاره باندوس ریزورت مالدیو، هتلی شیک و مدرن است که در کشور زیبا و پر از جاذبه‌های گردشگری مالدیو در جزیره باندوس قرار دارد. این هتل شیک و زیبا به اندازه تمام هتل‌های چهار ستاره مالدیو دارای امکانات تفریحی و رفاهی است.

امکانات این هتل همگی مطابق با استاندارد های بین المللی هتلداری است و برای یک اقامت راحت و آسوده در طول سفر بسیار مناسب است. اتاق های این هتل همگی روشن و بزرگ و تمیز هستند، بسیار شیک و مدرن دکور شده اند و تنوع در دکور هر اتاق باعث می شود همه مهمان این هتل بتوانند اتاقی انتخاب کنند که به سلیقشان نزدیک باشد. همه ی این اتاق ها بالکن دارند و منظره شان رو به ساحل یا باغ است. از دیگر امکانات اتاق های این هتل می توان به اینترنت رایگان، چای ساز/ قهوه ساز، سرویس کامل بهداشتی، تهویه مطبوع، صندوق امانات، سشوار، وسایل اشپزخانه و… اشاره کرد. اتاق های این هتل چهار ستاره همگی بسیار تمیز است و هر روز و گاهی روزی دو بار نظافت و سرویس می شود.

این هتل رویایی همچنین دارای استخری بسیار شیک و زیبا و تمیز با محیطی فوق العاده است که بهترین مکان برای در کردن خستگی روزانه پس از گشتن در مالدیو است، بهترین امکانات و استادان ماساژ نیز در این هتل برای خدمت رسانی به مهمانان حاضر هستند، ورزش های آبی : قایق سواری و غواصی از دیگر امکانات این هتل است که برای سرگرمی مهمانان خود تدارک دیده است، و یک مرکز نگهداری از کودک نیز در این هتل شیک و زیبا وجود دارد که شما می توانید با خیال راحت کودکان خود را به این مرکز بسپارید بدون اینکه نگران نگهداری از آن ها باشید.

همچنین نگران نباشید که حوصله آن ها از ماندن در هتل سر برود چرا که در این هتل یک مرکز بازی بسیار مجهز برای کودکان فراهم شده است. از دیگر امکانات این هتل چهار ستاره ی شیک و مدرن می توان به:

آرایشگاه

زمین تنیس

باشگاه

بدمینتون

اشاره کرد. این هتل دارای پرسنلی بسیار حرفه ای و کارآزموده است که مطابق با آموزش های بین المللی هتل داری آموزش دیده اند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با خیالی آسوده تمامی سوالات و نیاز های خود را با آن ها در میان بگذارید بدون اینکه شاهد برخورد نامناسبی از جانب این پرسنل باشید.

این هتل ساحلی تنها ده دقیقه با فرودگاه بین المللی ماله فاصله دارد و شما می توانید پس از ده دقیقه قایق سواری به فرودگاه برسید. همچنین هتل باندوس ریزورت مالدیو دارای چندین آشپزخانه بین المللی است که بهترین غذاهای تایلندی، بین المللی و دریایی، سرو غذا های مختلف به صورت بوفه همراه با انواع موسیقی های بین المللی و محلی سرو می شود. این رستوران ها یکی از بهترین ویژگی های هتل چهار ستاره‌ی باندوس ریزورت مالدیو به حساب می آیند.

همچنین این هتل ساحلی زیبا دارای کافه هایی بسیار دنج و آرام است که همراه با نوشیدنی های بسیار مطبوع، دسر ها و پیش غذاهای بسیار خوشمزه و… از مهمانان این هتل پذیرایی می کنند.

 

*هتل ولاسارو مالدیو

هتل ولاسارو مالدیو یک هتل بسیار لوکس و مدرن ساحلی است که دارای فضا های اقامتی بر روی آب است. سر تا سر این هتل زیبا به اقیانوس چشم انداز دارد و این مساله باعث می شود بسیاری از توریستان که به مالدیو سفر می کنند این هتل رویایی را برای اقامت خود انتخاب کنند.

یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث می شود توریستان مالدیو به این هتل جذب شوند امکانات و برنامه های تفریحی فوق العاده ی این هتل است. این هتل کشتی های تفریحی دارد که مسافران می توانند از آن استفاده کنند. همچنین کلاس های یوگا با بهترین استادان در این هتل برگزار می شود. تفریحات آبی هم یکی دیگر از این امکانات است. آبگرم و سونا یکی دیگر از این امکانات است که مهمانان می توانند برای سلامت و درمان خود از این ها استفاده کنند. آلاچیق های تابستانی که بر روی آب قرار دارند هم فضای فوق العاده ای را برای استراحت و لذت بردن از منظره اقیانوس برای مهمامان فراهم کرده است. مرکز تناسب اندام هم یکی از امکاناتی است که باعث می شود شما حتی در طول سفر هم از ورزش غافل نشوید. زمین تنیس، کتاب خانه و اینترت از دیگر امکانات این هتل زیبا و رویایی است.

سقف ها و کف  این هتل با چوب دکور شده است که این کار به خاطر هوای گرمسیری آن ناحیه است. ویلاها و خانه های ییلاقی این هتل همگی از تهویه مطبوع و مناسب برخوردار اند؛همه اتاق ها تلویزیون، تخت و پخش دی وی دی دارند. محفظه مخصوص وسایل الکترونیکی و دستگاه اسپرسو هم از دیگر امکانات این اتاق ها، ویلا ها و خانه های ییلاقی است.

هتل ولاسارو مالدیو ۵ رستوران بسیار عالی دارد که تمامی غذاهای بین المللی، مدیترانه ای، ژاپنی، شبه قاره ای و محلی در طیف گسترده در این رستوران ها سرو می شوند.  دو کافه ساحلی نیز در این هتل وجود دارد که علاوه بر مکان دنج و منظره عالی بهترین نوشیدنی ها، دسر ها، پیش غذا ها و غذاهای سبک در آنها سرو می شود.

اتاق های این هتل بسیار تمیز، بزرگ و روشن هستند و هرروز و گاهی حتی دو بار در روز نظافت و سرویس دهی می شوند.

این هتل دارای پرسنلی بسیار خوش برخورد و حرفه ای است که مطابق با آموزش های بین المللی هتل داری آموزش دیده اند و شما می توانید بدون ترس از برخورد بدی از جانب آن ها در هر ساعت از شبانه روز سوالات و نیاز های خود را با آن ها مطرح کنید. همچنین تمامی امکانات این هتل نیز مطابق با استاندارد های بین المللی و جهانی هتل داری است.

این هتل زیبا با کرجی یا قایق سریع السیر تنها ۲۵ دقیقه تا فرودگاه بین المللی ماله سرو کار دارد.

 

 

*هتل رویال آیلند مالدیو

هتل رویال آیلند مالدیو یکی از بهترین و زیبا ترین هتل های مالدیو است که منظره بسیار زیبایی دارد. این هتل زیبا مجموعا ۱۵۰ اتاق دارد که این اتاق ها بسیار راحت، بزرگ و تمیز هستند هستند و هرروز و گاهی حتی دو بار در روز نظافت و سرویس دهی می شوند.

این هتل پنج ستاره که در شهر ماله قرار دارد دارای پرسنلی بسیار خوش برخورد و حرفه ای است که مطابق با آموزش های بین المللی هتل داری آموزش دیده اند و شما می توانید بدون ترس از برخورد بدی از جانب آن ها در هر ساعت از شبانه روز سوالات و نیاز های خود را با آن ها مطرح کنید.

این هتل زیبا مانند تمامی هتل های ۵ ستاره مالدیو دارای بهترین امکانات تفریحی و رفاهی است که همه ی این امکانات مطابق با استاندارد های بین المللی هتل داری است. فضای سبز بسیار زیبا که بهترین مکان برای قدم زدن است، فروشگاه که تمامی مایحتاج شما را بدون اینکه بخواهید از هتل خارج شوید تهیه می کند، زمین تنیس و باشگاه بیلیارد که برای زمان هایی که دوست دارید در هتل سرگرم شوید بهترین سرگرمی است، باشگاه بدن سازی که با بهترین امکانات ورزشی باعث می شود شما حتی در دوران سفر از ورزش غافل نشوید. استخر سرباز، سرپوشیده و جکوزی که با محیط های بسیار زیبا ، تمیز و راحت در خدمت شما قرار می گیرند، سونا به همراه ماساژ وکارآزموده ترین استاد های ماساژ و سالن بازی کودکان که شما می تواندی با خیال راحت کودکانخود را در این سالن ها سرگرم کنید تا آن ها هم از سفر و اقامت شما راضی باشند؛ از جمله امکانات تفریحی این هتل زیبا است .

هتل ۵ ستاره رویال آیلند مالدیو دارای رستوران هایی بسیار عالی است که تمامی غذاهای بین المللی، مدیترانه ای، ژاپنی، شبه قاره ای و محلی در طیف گسترده در این رستوران ها سرو می شوند. این هتل رویایی در مجموع ۳ رستوران دارد.   همچنین این هتل کافی شاپی دنج و آرام دارد که علاوه بر مکان دنج و منظره عالی بهترین نوشیدنی ها، دسر ها، پیش غذا ها و غذاهای سبک در آنها سرو می شود.

این هتل شیک و زیبا امکانات مناسب رفاهی هم برای اتاق ها و دیگرفضاهای هتل در نظر گرفته است این اتاق ها همگی از امکاناتی مانند تلویزیون کابلی و ماهواره ای، سشوار، صندوق امانات، اینترنت ، چای ساز و قهوه ساز و … بهره می برند.

مینی بار، کافی نت، اینترنت داخل لابی، تاکسی سرویس، ساحل اختصاصی، خدمات خشکشویی، صرافی، فروشگاه هدیه، ساندویچ فروشی، ماشین براق کننده کفش،  آسانسور و خودپرداز از دیگر امکانات رفاهی این هتل است.

این هتل دارای تور ها و راهنمای گردشگری است که اگر برای اولین بار است که به مالدیو  سفر می کنید می توانید با کمک این تور ها تمامی نقاط گردشگری مالدیو را بگردید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

این هتل حتی برای کودکان هم استخر جداگانه دارد که مناسب سن آن ها طراحی شده است و بسیار بهداشتی و ایمن است.

 

*هتل آداران مالدیو

هتل آداران مالدیو، هتلی بسیار شیک و زیبا و مدرن است که در نقطه ی خوش آب و هوایی قرار گرفته است و یکی از بهترین هتل های مالدیو محسوب می شود. این هتل مانند تمامی هتل های مالدیو از بهترین امکانات رفاهی و تفریحی برخوردار است که همگی این امکانات مطابق با استاندارد های بین المللی هتل داری است. پارک آبی که اوقات فراغت شما را پر از شادی خواهد کرد، خدمات بلیط، تور و آژانس مسافرتی که با کمترین هزینه و کمترین اطلاف وقت شما را با تمامی نقاط دیدنی مالدیو آشنا می کند . اگر برای اولین بار است به مالدیو سفر می کنید حتمن از این امکان فوق العاده هتل پنج ستاره آداران استفاده کنید؛ ورزش های آبی موتوری که هیجان را در روز به شما هدیه می دهد؛ استخر، سنا و جکوزی به همراه بهترین استادان ماساژ که خستگی گردش روزانه را از تن شما در می آورد و کتابخانه که فرصت مطالعه را حتی در سفر به شما می دهد؛ از جمله امکانات تفریحی این هتل پنج ستاره زیبا می باشد. امکانات تفریحی و ورزشی دیگری مانند سالن بدن سازی، تنیس و اسکواش، موج سواری، تنیس روی میز، دارت و … نیز جز این امکانات تفریحی هستند.

هتل پنج ستاره آداران برای کودکان شما هم تفریحات خوبی در نظر گرفته تا آن ها هم به اندازه شما از اقامت در این هتل لذت ببرند.  پارک، اتاق بازی و استخر کودکان سه امکانی است که شما می توانید کودکانتان را با اطمینان کامل از ایمنی این تفریحات به این مکان ها ببرید تا از سفر تور مالدیو خود لذت ببرند.

اتاق های این هتل همگی بزرگ، روشن، جادار، تمیز و همراه با دکوراسیونی بسیار زیبا هستند. همگی این اتاق ها هر روز و گاهی روزی دو بار نظافت و سرویس دهی می شوند و از امکاناتی مثل تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی، تلویزیون، اینترنت، ماهواره، چای ساز و قهوه ساز، سشوار، دی وی دی پلیر، صندوق امانات، مینی بار، حوله و… بهره می برند.

هتل ۵ ستاره آداران مالدیو رستوران هایی بسیار خوب با غذاهای با کیفیت دارد که انواع غذاهای محلی، بین المللی، دریایی و مدیترانه ای را به مهمانان خود عرضه می کند. همچنین این هتل کافی شاپی بسیار دنج، آرام و تمیز دارد که بهترین نوشیدنی ها، پیش غذاها، دسرها و غذاهای سبک را سرو می کند به گونه ای که مطمئنا تا مدت ها پس از این سفر مزه آن ها در دهان شما باقی خواهد ماند.

تی شاپ، کشتی تفریحی، سالن کنفرانس، کلاسیک شو، سالن رفاهی و مرکز خرید از دیگر امکانات رفاهی این هتل زیبا است.

اگر سفر شما به مالدیو، سفری کاری است نگران مکان برگزاری جلسات خود نباشید چرا که این هتل سالن کنفرانس خود را با بهترین امکانات برای برگزاری جلسه در اختیار شما می گذارد.

این هتل دارای پرسنلی کارآزموده و خوش برخورد است که مطابق با استاندارد های بین المللی آموزش دیده اند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز تمامی سوالات ونیاز هایتان را با آن ها مطرح کنید بدون اینکه نگران برخوردی نا مناسب و بد از سوی آن ها باشید.

 

* هتل پارادایز آیلند مالدیو

هتل پارادایز آیلند مالدیو یکی از هتل های بسیار زیبای مالدیو و با امکانات رفاهی و تفریحی بسیار زیاد و خوبی است. این هتل ۵ ستاره که در شمال ماله، پایتخت مالدیو واقع شده است در سال ۱۹۹۴ افتتاح شده لست. هتل پارادایز آیلند مالدیو در مجاورت دریا است و همین منظره چشم نواز یکی از عواملی است که باعث جذب توریست یه این هتل می شود. هتل مدرن و مجلل پارادایز آیلند مالدیو ۲۸۲ اتاق زیبا دارد که همگی بزرگ، روشن، با دکوراسیون بسیار زیبا و تمیز هستند. این اتاق ها هر روز و گاهی روزی دو بار نظافت و سرویس می شوند. تنوع اتاق ها در نوع، اندازه وچیدمان به قدری است که می تواند تمامی مهمانان این هتل را راضی نگه دارد.

هتل زیبا و مدرن پارادایز آیلند مالدیو دارای پرسنلی بسیار خوب و کار آزموده می باشد که همگی مطابق با آموزش های بین المللی و حرفه ای هتل داری آموزش دیده اند و شما می توانید بدون اینکه نگران برخورد نا مناسب از سوی آن ها باشید درهر ساعت از شبانه روز نیاز ها و سوالات خود را با آن ها مطرح کنید.

امکانات ان هتل پنج ستاره نیز مطابق با استاندارد هابی بین المللی هتل داری است . برای نمونه می توان با امکاناتی مانند استخر رو باز با محیطی بسیار زیبا و فوق العاده برای ساعاتی که به آرامش و استراحت نیاز دارید؛ امکانات ورزشی آبی برای مواقعی که می خواهید تفریح کنید و حوصله بیرون رفتن از هتل را ندارید؛ ایوان مخصوص حمام آفتاب که بهترین مکان برای بهره بردن از ویتامین هایی است که می توانید از خورشید دریافت کنید؛ سونا و ماساژبا بهترین و حرفه ای ترین استاد های ماساژ؛ غواصی، مرکز سلامت و آبگرم که محیطی سلامت وبهداشتی زیر نظر پزشکان دارد.

امکانات ورزشی که شما را حتی درسفر از ورزش های حرفه ای و مورد علاقتان دورنمی کند مانند اسکواچ، بیلیارد، پینگ پنگ، تنیس، ماهی گیری، مرکز بدن سازی با بهترین و حرفه ای ترین دستگاه ها، موج سواری و کانو و انواع خدمات استاندارد هر هتل ۵ ستاره مثل اتوکشی، امکانات وی آی پی، امکانات جلسه و ضیافت، خانه داری، خدمات تور ها، خشکشویی، سرویس مستخدم، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات؛ فکس وکپی، لباسشویی، مرکز تجارت، وان آب داغ، اتاق های ژاک وبدون سیگار، امکانات باربیکیو، انبار بار وچمدان، بار، باغ، بوفه، پذیرش شبانه روزی، رستوران و گاو صندوق از جمله این امکانات هستند.

اگر برای اولین بار است تور مالدیو را انتخاب میکنید، می توانید از تور های این هتل زیبا استفاده کنید و با صرفه جویی در وقت و هزینه بهترین نقاط مالدیو را ببینید.

همچنین هتل پارادایز آیلند مالدیو دارای رستوران ها و کافی شاپ هایی بسیار عالی است که شما می توانید انواع غذا های محلی، بین المللی، دریایی،فست فود و… را در این رستوران ها امتحان کنید و مطمئنا تا مدت ها طعم آن ها زیر دندانتان خواهد ماند.

این هتل درموقعیت جغرافیایی فوق العاده ای قرار دارد و قیمت آن نسبت به کیفیت امکانات ارائه شده بسیار مناسب است.

 

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید