۱۶

دی
۱۳۹۶

آشنایی با دهکده تفریحی کیان-رایان

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 670 0

  دهکده گردشگری و تفریحی کیان-رایان

اگر به دنبال یه مجموعه تفریحی برای گذراندن اوقات فراغت خود هستید ما به شما دهکده رایان را پیشنهاد میکنیم همراه اصفهان تور باشید تا بیشتر با این مجموعه تفریحی آشنا شوید…” دهکده گردشگری و تفریحی رایان ” که در منطقه نمونه گردشگری واقع در ۳۰ کیلومتری شهرستان نطنز و ۱۰۰ کیلومتری مرکز استان اصفهان در ارتفاع  ۲۵۰۰ متری از سطح دریا در دامنه کوههای کرکس قرار گرفته که چشم اندازهای بی بدیل روستای تاریخی کشه و طرق رود  مناظر طبیعی جذاب این نقطه را به یکی از زیباترین مکان های استان تبدیل کرده است .این منطقه بعنوان یکی ازمناطق نمونه گردشگری استان اصفهان درتاریخ ۲۲ شهریورماه ۸۶ به تصویب هیات دولت رسیده است .

قله کوهستان کرکس با ارتفاع  ۳۸۹۵  متری ازسطح دریا از قلل مرتفع کشور بوده که  کوهنوردان هر هفته از این دهکده به سمت قله میروند و تقریباً در نیمی ازسال پوشیده از برف بوده ومنابع اصلی تامین آب چشمه های متعدد منطقه است . دامنه های کرکس به دلیل وجود منابع آب کافی و نیز اعتدال شرایط اقلیمی و رویش انواع گیاهان مرتعی و زینتی و تجاری درردیف مراتع نسبتاً خوب منطقه و کشوراست.

 

پوشش گیاهی منطقه بیشتر شامل گیاهان بوته ای (انواع گندمیان ، درمنه ، گون ، گیاهان داروئی  … ) و درختچه هایی است که بصورت پراکنده دیده میشود .

موقعیت جغرافیائی وشرایط زیستی منطقه کرکس گونه ای است که دارای انواع جانوران وحشی میباشد.

امکانات تفریحی

دهکده گردشگری رایان  نطنز با توجه به  پتانسیل های موجود و در راستای  توسعه  پایدار گردشگری طبیعی و روستائی منطقه درسال ۱۳۸۸ در قالب طرح جامع منطقه و در فضائی حدود ۱۰۰ هکتار در سه فاز بشرح زیر شروع به تاسیس نموده  :

 

فاز یک مشتمل بر۳۰ واحد ویلاهای اقامتی،رستوران سنتی،چایخانه ،فست فود، مجموعه تفریحی سقوط آزاد به طول ۳ کیلومترZIPLINE  و دریاچه  مصنوعی ، اسب سواری ، دوچرخه سواری که این فاز روبه اتمام میباشد .

واحدهای اقامتی :

 

 

رستوران سنتی،چایخانه ،فست فود

 

 

مجموعه تفریحی سقوط آزاد به طول ۳ کیلومترZIPLINE

 

 

 دریاچه ی مصنوعی

 

 

فازدو متشکل از تله کابین ، پیست اسکی

فاز سوم هتلی پنج ستاره خواهد بود که جزء پروژه است ودرآینده تاسیس خواهد شد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو ویلاهای این مجموعه شما میتوانید با مشاورین سفر ما در آژانس طلوع سفریاد تماس حاصل فرمایید.

شماره ی تماس          ۳۲۳۵۲۶۷۳-۰۳۱

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید