۲۰

مهر
۱۳۹۷

هتل رویال میلانو

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 153 0

☆☆☆☆

شهر وان ترکیه به دلیل همجواری با مرز ایران مورد توجه اغلب ایرانیان می باشد . شهر وان به دلیل دارا بودن بازار های مختلف و ارائه اجناس ترک با قیمت های فوق العاده مناسب یکی از مقاصد سفر ایرانیان برای خرید و تفریح میباشد . شهر وان مراکز اقامتی زیادی دارد که در این بخش به معرفی برخی از بهترین هتل های شهر وان می پردازییم .

هتل رویال میلانو ، هتلی ۴ ستاره واقع در مرکز شهر وان می باشد .
این هتل ۴ کیلومتر با قلعه وان فاصله دارد . همچنین مراکز خرید شهر وان تا هتل ۵ دقیقه فاصله دارد .
در هتل ۴ ستاره رویال میلانو هر روز صبح ، صبحانه سنتی شهر وان سرو می شود و شما می توانید آن را در اتاق خود نوش جان کنید . اگر در این هتل اقامت کنید ، فاصله شما تا فرودگاه شهر وان فقط ۷ کیلومتر خواهد بود . این هتل ۳۰۰ متر از موزه وان ، ۸۰۰ متر از تئاتر وان و ۲ کیلومتر از ایستگاه اتوبوس وان فاصله دارد .


رستوران هتل رویال میلانو وان ظرفیت ۸۰ نفر دارد و همچنین سرویسهای هتل بصورت ۲۴ ساعته در خدمت میهمانان گرامی است . گردشگرانی که قصد سفر به شهر وان را دارند می توانند در هتل رویال میلانو اقامت کرده و از خدمات آن استفاده نمایند .
اتاق های هتل رویال میلانو بسیار زیبا و متفاوت هستند . این هتل دارای ۷۵ اتاق ، ۶۳ تخت ، ۹ تخت فرانسه و ۳ سوئیت می باشد . اتاق های هتل دارای خدمات خانه داری می باشد و از تجهیزات اتاقها می توان به سیستم تهویه مطبوع ، حمام شخصی و سشوار اشاره کرد . همچنین تمامی اتاق های هتل رویال میلانو دارای تلویزیون مسطح ، تهویه مطبوع و مینی بار هستند . بوفه صبحانه در هزینه اتاق گنجانده شده است و در اتاق های هتل تخت تاشو وجود ندارد .


امکانات هتل رویال میلانو شامل : رستوران ، پذیرش شبانه روزی ، روزنامه ، اتاق های پاک و بدون سیگار ، آسانسور ، پذیرش و تحویل سریع ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، تهویه ، بار ، گرمایش ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، خدمات کفش و واکس ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، خدمات تهیه بلیط ، کرایه اتومبیل و منطقه بدون سیگار می باشد .
اینترنت Wi-Fi در همه اماکن هتل و بصورت رایگان وجود دارد . پارکینگ خصوصی رایگان نیز در اختیار میهمانان هتل قرار می گیرد .
فصل مسافرت به شهر وان نیمه اول سال می باشد و تور های برگزار شده به این شهر اغلب زمینی و اتوبوسی می باشد . شرکت خدمات مسافرتی طلوع سفریاد به عنوان یکی از برگزار کنندگان تور وان از اصفهان شما را دعوت می کند برای یک مسافرت ازران قیمت به خارج از ایران و خرید ارزان قیمت برند های ترک ، حتما از این تور استفاده نمایید .

 

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید