30

ژوئن
2019

آشنایی با جنگ‌های شبانه کیش

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 3735 0

در این مطلب قصد تا آشنایی با جنگ‌های شبانه کیش را داشته باشیم. همه کسانی که به جزیره زیبای کیش با تور کیش از اصفهان سفر کردند حتما با جنگ های شبانه این جزیره آشنایی دارند. این جنگ ها به صورت هر شب در چندین مکان جزیره برپا می شود که هر یک ویژگی ها و برنامه منحصر به فرد خودشان را دارند.

شعبده بازی ، موزیک با دی جی ، تاتر ، نمایش های دیدنی ، خوانندگی از جمله برنامه های شاد کیش در این جنگ ها هستند. شما می توانید با پرداخت هزینه ای مناسب در تور جزیره کیش از اصفهان شبی به یادماندنی برای خود و خانواده رقم بزنید.

آشنایی با جنگ‌های شبانه کیش

مسافران تور کیش معمولا شب ها را فرصت مناسبی برای رفتن به کنسرت ها و جنگ های شبانه می دانند. در ضمن لازم به ذکر است که این جُنگ‌ها هیچ محدودیت سنی ندارد و به طور کلی زمان این برنامه حدود ۳ ساعت می باشد. البته در ایام شلوغی جزیره مثل بهمن تا آخر فروردین به دلیل استقبال زیاد هموطنان جُنگ های شبانه معمولا چند سانس در روز نیز برگزار می شود.

آشنایی با جنگ‌های شبانه کیش

پازل شو ، دینامیت شو ، نیک شو چند نمونه از این جُنگ های جزیره کیش هستند که شما می توانید از هتل محل اقامت یا غرفه هایی در پاساژهای خرید جزیره بلیط این جنگ ها را تهیه کنید که معمولا بلیط ها قیمتی مابین ۶۰ تا ۹۰ هزار تومان دارند. آشنایی با جنگ‌های شبانه کیش

توجه داشته باشید اگر شما قصد سفر به کیش از اصفهان را دارید می توانید از آفرهای ویژه ما استفاده کنید همچنین تورهای لاکچری کیش از اصفهان هم با ارائه خدمات وی آی پی از درب منزل شما در خدمت شماست ، تا مجموعه آژانس مسافرتی طلوع سفریاد یک سفر خاطره انگیر و بیادماندنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

در ۷ روز هفته می توانید برای دریافت مشاوره رایگان تورهای داخلی و خارجی با کارشناسان ما با تلفن ۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳ تماس حاصل فرمایید.

 

.

برای “آشنایی با جنگ‌های شبانه کیش” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت