تور ریلی قشم از اصفهان

آژانس طلوع سفریاد

هردوشنبه

بهترین انتخاب

83

امکانات و توضیحات تور جزیره قشم از اصفهان فروردین ماه 1403

 

تور ریلی قشم از اصفهان

 

  • بلیط : رفت و برگشت  قطار (کوپه ۴ تخته)

  • هتل : ۴شب اقامت در هتل ۲ تا ۴ ستاره به انتخاب مسافر  همراه با صبحانه

  • مدت تور : ۶روزه

  • زمان حرکت : تاریخ های زوج

  • شرکت حمل نقل ریلی:

  • حمل و نقل : کلیه مسیرها

  • بیمه : مسافرتی

     

    شروع  قیمت تور ریلی ۶ روزه از : ۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان

 

برای دریافت نرخ روی هتل های مختلف با تلفن دفتر تماس حاصل فرمایید . ۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳

جهت مشاهده تور گروهی قشم اینجا کلیک کنید

تور قشم از اصفهان

فرم درخواست رزرو تور قشم از اصفهان

ــــــــــــــــــــــ

لطفا اطلاعات درخواستی را به طور دقیق وارد نمایید

لطفا تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید

لطفا صبر کنید

سوالات متداول در مورد تور قشم از اصفهان

در مورد تورهای هوایی قشم از اصفهان معمولا سوالات ذیل از کارشناسان ما پرسیده می شود سوال : نوع پرواز ؟ ساعت پرواز؟ نوع ایرلاین ؟

جواب : پرواز های اصفهان به جزیره قشم در حال حاضر فقط با ایرلاین قشم ایر در زوزهای یک شنبه و چهارشنبه و با یک فروند هواپیمای ایرباس انجام می شود .
فرودگاه جزیره قشم تا شهر قشم حدود یک ساعت فاصله دارد و هزینه ترانسفر نیز بخاطر مصافت بالا نسبتا زیاد می افتد .

در مورد تورهای ریلی جزیره قشم ، معمولا سوالات ذیل از کارشناسان ما پرسیده می شود سوال : نوع قطار؟ زمان حرکت؟ نحوه نشستن در قطار ؟ ساعات حرکت؟ مدت سفر؟

جواب :تور های ریلی جزیره قشم از اصفهان از ایستگاه اصفهان به ایستگاه قطار بندر عباس و با قطار های کوپه ۴ نفری انجام می شود . طول مسیر حدودا ۱۵ ساعت میباشد.
مسافر از ایستگاه راه آهن بندر عباس با اتوبوس های دریایی به جزیره قشم انتقال داده می شود . البته در صورت طوفانی بودن هوا مسافر به بندر لافت انتقال داده می شود که مسیر رسیدن به هتل کمی طولانی تر خواهد شد .
نکته : بلیط قطار در هر ماه برای ماه بعد از طرف شرکت رجا پیش فروش می شود و متقاضیان می بایت زمان پیش فروش و با سرعت عمل یا به آژانس های عامل و یا به سایت فروش اینترنی رجا مراجعه کنند محل نشستن و صندلی قطار هنگام صدور بلیط و از طرف سیستم مشخص می شود و در اختیار کاربر نیست و زمان مسافرت با قطار از اصفهان به بندر عباس حدود ۱۵ ساعت می باشد . البته در صورت تاخیر بیش از حد به مسافر جریمه پرداخت می شود .
قطار اصفهان به بندر عباس معمولا بعدازظهر از ایستگاه اصفهان راه می افتد و مسافر قشم پیش از ظهر فردای حرکت به هتل خود ورود می کند .

در مورد تورهای اتوبوسی جزیره قشم معمولا سوالات ذیل از کارشناسان ما پرسیده می شود سوال :زمان حرکت ؟ نوع اتوبوس؟ زمان رسیدن به مشهد مقدس

جواب: از اصفهان عموما شرکت آسیا سفر و با اتوبوس های وی آی پی همه روزه مستقیم به جزیره قشم حرکت دارد . حرکت از اصفهان معمولا بعدازظهر ها بین ساعت ۴ تا ۷ می باشد مصافت تقریبی اصفهان تا جزیره قشم حدود ۱۳۰۰ کیلومتر و ۱۷ ساعت می باشد .
نکته : اتوبوس های اصفهان به قشم از بندر لافت و بعد از سوار شدن روی شناورهای لندی گراف وارد جزیره قشم می شوند و در طول مسیر ابتدا مسافر درگهان و بعد مسافر جزیره قشم را پیاده می کنند .

جهت مسافرت اتوبوسی به جزیره قشم چند مورد را باید در نظر داشت
مسافر برعکس مسافرت با قطار دردسر جابجایی اسباب و وسایل را  از قطار به شناور و ترانسفر تا هتل را نخواهد داشت و مستقیم  وارد جزیره خواهد شد
موردی که زیاد خوشایند مسافران اتوبوسی قشم نیست   اینکه در برگشت بخاطر قاچاق کالا  در مراحل مختلف اتوبوس مورد تفتیش    پلیس راه  خواهد شد   که باعث ناراحتی و اعتراض مسافر تور ها خواهد شد .

در مورد رزرو هتل در جزیره قشم معمولا سوالات ذیل از کارشناسان ما پرسیده می شود . سوال : نوع هتل ؟ مکان هتل ؟ ( دوری یا به ساحل یا مراکز خرید )امکانات هتل؟ نوع غذای هتل ؟

جواب : انتخاب هتل در جزیره قشم صلیغه ای هست و بسیار ارتباط با ذاعقه و سبک مسافر دارد .
پیشنهاد می شود برای انتخاب هتل در جزیره قشم ابتدا به مشاوره و توضیحات کارشناسان ما توجه کنید بعد سرچ در گوگل و مطالعه نظرات مسافران قبلی و البته استفاده از تجربیات دوستان و آشنایان که قبلا از خدمات هتل مورد نظر استفاده کرده اند .
در کل سطح استاندارد هتل های قشم از هتل های مشابه در جزیره کیش پایین تر می باشد ، ضمن اینکه در هتل های جزیره قشم فقط صبحانه ارائه می شود .

.

برای “تور ریلی قشم از اصفهان” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

مطالب زیر شاید مورد توجه شما قرار گیرد