01

اکتبر
2017

با ۳ رستوران مشهور آمریکایی آشنا شوید

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 1289 0

دسترسی به رستوران هایی با غذا های خوش طعم یکی از دغدغه های گردشگران در سفر است. البته در این میان رستوران ها نیز وظیفه مشکلی بر دوش خود دارند. چرا که این رستوران ها باید تمام تلاش خود را کنند که علاوه بر اینکه به ذائقه شهروندان شهر یا کشور خود آشنا شوند. با ذائقه گردشگرانی که به منطقه شان مراجعت می کنند تا حدی آشنایی داشته باشند، تا بتوانند رستورانی باب میل گردشگران باشند. با اصفهان تور همراه باشید تا با هم سری به این رستوران های خوشمزه بزنیم.

 

رستوران  هاسک

یک سایت که در زمینه مسائلی مانند آشپزی آمریکا جنوبی، دکوراسیون و مسائل تفریحی فعالیت می ‌کند، تصریح کرده است که شهرت رستوران هاسک نتیجه حساسیت بالای سین براک، آشپز معروف آمریکا جنوبی و مهارت ‌های اوست. حقیقت این است که هاسک یک رستوران به تمام معنا آمریکای جنوبی است که در آن همه چیز از جمله نان ذرت، آرد ذرت، مرغ سرخ شده در روغن کلم و حتی نخود در کنار دیگر غذاهای خوشمزه سرو می ‌شود.

از آنجایی که منوی این رستوران دو بار در روز عوض می‌شود، لازم است که در هر بار سفارش به منوی غذاها نگاه اجمالی داشته باشید. در این رستوران صبحانه در روزهای یکشنبه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۴:۳۰ سرو می‌گردد.

درجه رستوران: فول سرویس و درجه یک

دلیل شهرت: عمارت متعلق به دوران ویکتوریا

 

رستوران The Grocery

در این رستوران با استفاده از مواد اولیه محلی، سه ‌شنبه تا شنبه هفته بعد وعده شام و در هفته آخر هفته ‌ها نیز وعده مابین صبحانه و ناهار سرو می ‌شود. مرکز شهر چارلستون که این رستوران در آنجا قرار دارد، بسیار شلوغ است و جای پارک موضوع مهمی است، امّا، جای نگرانی نیست به این دلیل که رستوران پارکینگ دارد. امکان رزرو اینترنتی نیز وجود دارد و مشتریان می ‌توانند منو را نیز به همین طریق مشاهده کنند. مواد اولیه ‌ای که در غذاهای این رستوران استفاده می‌شود، در مزارع محلی تولید می‌شوند و به همین دلیل سالاد کدو و چغندر این رستوران بسیار محبوب هستند.

درجه رستوران: فول سرویس و درجه یک

دلیل شهرت: صدف‌های سرخ شده

 

 

رستوران Smoke BBQ

سایتی که اخبار مربوط به غذا و آشپزی را در چارلستون منتشر می‌کند، طی مقاله ‌ای که در تاریخ ۱۱ ژوئن منتشر کرد، رستوران  Smoke BBQ را به عنوان یک برند مورد توجه قرار داد. این رستوران خیابان شاه چارلستون شده است و آغاز جدیدی برای طبخ غذاها به صورت دودی است. در اینجا برای هر غذایی که شما سفارش دهید یک چیزی به صورت دودی دارد، مثلاً سس کچاپ دودی هم دارد. به طور کلی شما هر چیزی را که بگویید آنها دودی ‌اش می‌کنند. ساندویچ کوبایی دودی با گوشت خوک و خیار شور ترد می‌تواند سفارش خوبی در این رستوران باشد.

درجه رستوران: متوسط

دلیل شهرت: نوشیدنی ‌ها

 

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

 

 

.

برای “با ۳ رستوران مشهور آمریکایی آشنا شوید” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت