16

سپتامبر
2017

موقعیت جغرافیایی کشور استرالیا

پست شده به وسیله : اشکان علینقیان/ 780 0

موقعیت جغرافیایی

استرالیا از گونه کشورهایی است که اقتصادش بر پایه کشاورزی و گردشگری بنا نهاده شده است. در این مطلب در اصفهان تور به طور دقیق به بررسی موقعیت جغرافیایی و زیستی این کشور می پردازیم.

موقعیت جغرافیایی متفاوت کشورهای جهان، تنوع خاک و به طبع ان تنوع محصولات گیاهی و درختی، همچنین تضاد فصل های سال در نیمکره شمالی و جنوبی، قابلیت ارائه محصولات گوناگون را در بازار جهانی در تمام فصول ایجاد کرده است.

امروزه بکار گیری تکنولوژی موجب بالا رفتن  سرعت حمل نقل دریایی شده و این خود دلیل افزایش  توان بازرگانان در ارایه محصولات کشاورزی (بویژه آن دسته از محصولات که سرعت فساد پذیری بیشتری دارند) و در گذشته امکان جابجایی آنها مقدور نبود به اقصاء نقاط جهان در کمترین زمان ممکن گردیده است.

بازار محصولات کشاورزی و باغبانی امروزه در دست کشورهایی همچون استرالیا است که اعتبار خود را در تلاش برای مدیریت امنیت غذایی و ارائه با کیفیت ترین محصولات به بازار جهانی می نمایند. داشتن کنترل کیفی و ایمنی بسیار قوی باعث افزایش تقاضای و رشد صادرات برای محصولات کشاورزی و باغبانی استرلیا و نیوزلند گردید.

استفاده از دانش فنی و تکنولوژی استرالیا و تبادل اطلاعات کمک شایان توجه ای به رشد این صنعت در کشور می نمایید. همکاری با کشور استرالیا در ارائه محصولات غیر بومی وغیر فصلی و همچنین انواع گونه های متفاوت از یک محصول به بازار داخلی علاوه بر رونق کسب و کار در سطح عمده فروشی و خرده فروشی و صنایع وابسته، همچنین باعث تنوع غذایی بیشتر، رفع کمبودهای پروتینی و ویتامینی در سطح جامعه، تعدیل قیمت ها و رفع انحصارها بازار ایران میگردد.

 

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

.

برای “موقعیت جغرافیایی کشور استرالیا” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت