06

سپتامبر
2017

جزیره‌ی فرناندو در برزیل

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 1123 0

دراین مطلب قصد داریم با جزیره‌ی زیبای  زیبای فرناندو د نورون ها که این مجمع الجزایر به علت اهمیت تاریخی و شکوه آثار معماری موجود در آنها به عنوان یکی از میراث جهانی یونسکو شناخته می شود، بیشتر آشنا شویم.ما را همراهی کنید.

جزیره‌ی زیبای فرناندو د نورون ها

در فاصله حدود ۳۵۴ کیلومتری از سواحل برزیل، مجمع الجزایر فرناند د نورونها  (Fernando De Noronha) قرار دارد که از ۲۱ جزیره تشکیل شده است. این مجمع الجزایر به علت اهمیت تاریخی و شکوه آثار معماری موجود در آنها به عنوان یکی از میراث جهانی یونسکو شناخته می شود. گردشگران با استفاده از هواپیما یا کشتی خود را به این منطقه می‌رسانند هرچند سفر با کشتی به مراتب جذاب تر است.

چنانچه به غواصی علاقمند باشید، بدون شک زمانیکه متوجه شوید که جزیره نورونها یکی از بی نظیرترین مکان برای غواصی است، بسیار خوشحال خواهید شد. بنابراین شما واقعاً می توانید از سفر خود به این جزیره لذت ببرید.

همانند بسیاری دیگر از مناطق برزیل، در این جزایر هم تنها دو فصل آب و هوایی دیده می شود. یکی فصل بارندگی‌های بسیار شدید و دیگری فصل کم باران می باشد. آب و هوای این جزایر گرمسیری بوده و از ماه دسامبر تا مارچ، فصل بارندگی‌های شدید محسوب می شود. به همین دلیل بهتر است در این چهار ماه از سفر به مجمع الجزایر فرناندو دو نورونها خودداری شود.

این مکان آنقدر زیبا و مسحورکننده است که توقع می رود سالانه میلیون‌ها گردشگر برای دیدار از آن از نقاط مختلف برزیل و نیز اقصی نقاط جهان به این جزیره سفر کنند. این جزیره یکی از جاذبه های گردشگری عمده برزیل محسوب می شود.

هر گردشگر در حین بازدید از جزیره فرناندو دو نورونها باید مبلغ معینی به عنوان مالیات زیست محیطی بپردازد. به همین دلیل شاید برخی افراد تمایلی برای سفر به این جزایر نداشته باشند. همه روزه در حدود ۵۰۰ نفر از این جزایر دیدن می کنند. پس براحتی می توان حدس زد که سالانه میلیون‌ها نفر از جزیره فرناندو دو نورونها دیدن کرده و به دنبال آن بخشی از بهترین اوقات زندگی خود را در این جزیره تجربه می‌کنند.

 

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

 

.

برای “جزیره‌ی فرناندو در برزیل” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت