23

ژانویه
2018

اقامتگاه بوم گردی ستاره کویر

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 802 0

در ادامه شناسایی اقامتگاههای بومگردی استان اصفهان این بار میخواهیم درمورد اقامتگاهی در دل کویر صحبت کنیم این بار اقامتگاه بوم گردی ستاره کویر که در نزدیکی منطقه دق آشتیان و ریگ جن قرار دارد و میتوانید بعد از رفتن به کویر و کویر گردی شب را در این اقامتگاه که از نظر هزینه نیز بسیار مناسب میباشد اقامت کنیم. با ما در مرکز مشاوره سفر طلوع سفریاد همراه باشید.

اقامتگاه محلی ستاره کویر خدمات رفاهی و متناسبی با ارازنترین قیمت را به شما بازدیدکنندگان از جاذبه های طبیعی ریگ جن و دق آشتیان و منطقه حیات وحش عباس آباد ارائه می کند. ریگ جن، شگفت انگیز ترین، اسرار آمیز ترین و ترسناک ترین منطقه ایران است، با باتلاق های سهمگین که مرگ را برای هر موجودی زنده ای به ارمغان می آورد. اتفاقات بی پاسخ و توجیه نشده بسیاری در این منطقه روی داده است و نمک زار های این منطقه محل قتل و دفن موجوات زنده بسیاری بوده است.

اقامتگاه بوم گردی ستاره کویر

فرو رفتن در گل و لجن در ریگ جن، شاید یکی از خطرناک ترین اتفاقاتی باشد که ممکن است گریبانگیر مسافران ناوارد شود و آنها را به کام مرگ بکشاند. سال های متمادی، هیچکس جرات آنکه به ریگ جن سفر کند و راز این کویر اسرار آمیز را کشف کند، نداشت.لذت و آرامش بعد از قدم نهادن بر رملهای ریگ جن در اقامتگاه محلی خاطره ای فراموش نشدنی خواهد بود.

اقامتگاه بوم گردی ستاره کویر

آدرس: ایران – اصفهان – انارک چوپانان، روستای آشتیان

این اقامتگاه بومگردی را میتوانید در آژانس هواپیمایی طلوع سفریاد رزرو نمائید.

تلفن:۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳

واحد تولید محتوای اصفهان تور

 

.

برای “اقامتگاه بوم گردی ستاره کویر” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت