22

آوریل
2019

هتل ایستانا کوالالامپور سیتی سنتر

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 290 0

کوالامپور که شهرت خود را از طبیعت زیبا، مناطق تاریخی و برجهای شگفت انگیزش دارد مقصد بسیاری از گردشگران عاشق سفر است. استراحت و گذراندن اوقات فراغت در هتلی پنج ستاره با امکاناتی لوکس بر لذت از سفر خواهد افزود تا ما را با خاطراتی خوش به دیارتان بازگرداند. از جمله این هتل ها ، هتل ایستانا کوالالامپورسیتی سنتر می باشد که تنها پنج دقیقه تا منطقه تجاری Bukit Bintang فاصله دارد.

از امکانات رفاهی این هتل استخر روباز، سالن بدنسازی و مرکز آب گرم آن است که محل هایی برای رفع خستگی و کسب نیرویی دوباره می باشند. رستوران ها و بارهای متعددی دی این هتل وجود دارند مطابق سلایق مختلف غذا و نوشیدنی ارائه می دهند. اتاق ها به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با کانال های شهری، مینی بار، گاوصندوق، چای و قهوه ساز، حوله حمام و دمپایی مجهز میباشند.  به منظور لذت بردن بیشتر از اقامت در این هتل می توانید از امکانات کلاس های یوگا، سالسا، ماساژ درمانی و معالجات بدن مرکز آب گرم Sompoton، استفاده نمایید.

پذیرش هتل به طور شبانه روزی صورت می گیرد. مرکز خشکشویی هتل نیر ۲۴ ساعته در خدمت عزیزان است. ۴ رستوران و تریای هتل خدمات رفاهی را کامل کرده و از شما با غذاها و نوشیدنی های متنوع پذیرایی می نمایند. فاصه هتل تا مرکز همایشات شهر و برج های دوقلوی  Prtronas تنها ده دقیقه می باشد. اوقات خوب خوشی را در کوالالامپور با هتل ایستانا کوالالامپورسیتی سنتر تجربه خواهید نمود.

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید.
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا ایمیل آدرس معتبر وارد کنید.