20

آگوست
2018

هتل ماربل کوش آداسی

ارسال شده توسط: اصفهان تور/ 326 0

☆☆☆☆☆

وب سایت مشاوره سفر اصفهان تور تلاش بر آن دارد که با ارائه اخرین اطلاعات گردشگری و مقاصد سفربه بازدید کنندگان این وب سایت ، به انتخاب درست مقصد مسافرت و محل اقامت داخلی و خارجی کمک کند . کوش آداسی یکی از مقاصد مهم سفر برای ایرانیان می باشد و مطالعه شرایط و نوع هتل و مقاصد گردشگری ، قبل از سفر کمک شایانی به انتخاب تور مسافرتی خواهد کرد . در ادامه شما را به مطالعه هتل های شهر کوش آداسی ترکیه دعوت می کنم .


اگر قصد سفر به کوش آداسی ترکیه را دارید و به دنبال هتلی با امکانات مناسب رفاهی در کوش آداسی ترکیه هستید هتل ماربل کوش آداسی ( Marbel Hotel Kusadasi )  با خدماتی بی نظیر پذیرایی گردشگران کوش اداسی ترکیه می باشد .

با اقامت در هتل ماربل کوش آداسی از امکانات رفاهی و تفریحی ماساژ ، استخر سرباز (فصلی) ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، حمام ترکی لذت ببرید .

هتل ماربل کوش آداسی برای گردشگرانی که علاقه به ورزش حتی در سفر را دارند خدمات ورزشی نظیر پينگ پنگ ، بيليارد ، تنيس ، پرتاب دارت و مرکز بدنسازی را نیز فراهم کرده است .

می توانید در باغ هتل ماربل کوش آداسی به همراه خانواده به گردش بپردازید و یا اگر علاقه به کتابخوانی و مطالعه دارید در کتابخانه هتل ماربل کوش آداسی اوقات خود را سپری کنید .

از سایر خدمات و امکانات هتل ماربل کوش آداسی ( Marbel Hotel Kusadasi ) می توان به کارمندان مخصوص بازی و سرگرمی ، اتاق و امکانات برای معلولین ، خانه داری ، خدمات زيبايي و آرايشگاه ، کرایه اتومبیل ، سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) ، پذیرش شبانه روزی ، آسانسور ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، تهویه ، بار ، باغ ، گرمایش ، منطقه بدون سیگار و بوفه اشاره کرد .

شما بازدید کنده محترم پس از مطالعه کامل اطلاعات شهر کوش آداسی در این صفحه و صفحه مربوط به کشور ترکیه می توانید تور های با کیفیت و با قیمت های رقابتی کوش آداسی را از آژانس هواپیمایی طلوع سفریاد تهیه فرمایید .
آدرس ما : اصفهان خیابان دکتر بهشتی ابتدای خیابان مسجد لنبان تلفن : ۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید