07

سپتامبر
2017

هتل ویش ریزورت ایگواسو در برزیل

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 611 0

دراین مطلب قصد داریم با هتل زیبای ویش ریزورت ایگواسو در برزیل در برزیل، آشنا شویم .که دارای امکانات خوب و دسترسی نزدیک به اماکن تفریحی و گردشی هم می باشد، ما را همراهی کنید.

یکی از هتلهای بسیار عالی در ایگواسو می باشد که شامل اینترنت رایگان یک رستوران و استخر رو باز میباشد که ۳کیلومتر از پارک پرندگان فاصله دارد. این هتل شامل اتاقهای اختصاصی با سیستم تهویه,تلویزیون و یخچال میباشد.

این اتاقها به طور قابل توجهی با لوازم چوبی طراحی شده است که بعضی از این اتاقها شامل پنجره هایی بسیار بزرگ از زمین تا سقف میباشد وچشم انداز بسیار زیبا به باغ دارند..

حمام ها به صورت اختصاصی و به دوش مجهز است.برای راحتی شما  وسایل نظافت و سشوار به صورت رایگان فراهم شده است.

یک میز اطلاعاتی در این هتل وجود دارد که مهمانان را با تورهای متنوع آشنا کرده و اطلاعات لازم را ارایه میدهد.

مهمانها حتی میتوانند در پارک ملی پیاده روی کنند و یا در آبگرم هتل استراحت کنند. همچنین می توانند فعالیتهایی نظیر ورزش کردن در سالن بدنسازی انجام بدهند واز صبحانه ای با انواع میوه ها و نان محلی و شیرینی های تازه لذت ببرند.

هتل نزدیک به ورودی پارک واقع شده است که این هتل بین مرکز شهر و فرودگاه ایگواسو واقع است و تا فرودگاه ۱۵ دقیقه با ماشین راه میباشد.

این هتل شامل ۱۹۵ اتاق میباشد.

امکانات هتل : پارکینگ رایگان- اینترنت رایگان- اتاقهای خانوادگی- سرویس فرودگاه-رستوران –اتاق های افراد سیگاری – زمین تنیس- گلف و سالن بدنسازی

جرا مهمانان به این هتل علاقمند هستند؟

۱-محوطه فوق العاده استخر شنا

۲-موقعیت مکانی بسیار عالی

۳-کیفیت غذایی فوق العاده

 

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

 

.

برای “هتل ویش ریزورت ایگواسو در برزیل” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت