17

ژوئن
2018

هتل بابیل استانبول

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 296 0

☆☆☆

یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه ، استانبول است . استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.این کلان شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود. هتل های استانبول از نظر کیفیت متنوع اند و قیمت هتل در استانبول با توجه به نوع هتل بسیار متفاوت است . یکی از هتل های ۳ ستاره استانبول که در جلب رضایت میهمانان بسیار موفق بوده هتل بابیل استانبول است . با مرکز مشاوره سفر طلوع سفریاد همراه شوید تا با این هتل بیشتر آشنا شویم.

هتل بابیل استانبول ، هتلی بازسازی شده از قرن ۱۹ است که در منطقه ینی کاپی و خیابان پر جنب و جوش استقلال واقع شده است  از مزیت های این هتل برای گردشگران تور ترکیه نزدیکی به مراکز خرید استانبول ، رستوران ها و گالری های هنری  است و تا فرودگاه بین المللی آتاتورک حدود ۲۰ کیلومتر فاصله دارد . امکانات هتل بابیل استانبول بسیار معمولی ست . تور استانبول هتل بابیل میتواند توری با قیمت مناسب باشد .

اتاق های هتل بابیل متفاوت هستند هتل ۴۶ اتاق دارد که هریک به سبک مدرن و طراحی شده اند و هتل دارای سوئیت مخصوص تازه عروس ، اتاق ۳ تخته ، اتاق خانوادگی و اتاق معمولی می باشد . اتاقهای هتل دارای خدمات خانه داری ست و از تجهیزات اتاقها میتوان به سیستم تهویه مطبوع و حمام شخصی اشاره کرد.بوفه صبحانه در هزینه اتاق گنجانده شده است.

امکانات هتل بابیل شامل رستوران ، پذیرش شبانه روزی ، روزنامه ، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور ، پذیرش و تحویل سریع ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، تهویه ، بار ، گرمایش ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، خدمات کفش و واکس ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، خدمات تهیه بلیط ، کرایه اتومبیل و منطقه بدون سیگار می باشد . علاقه مندان می توانند در رستوران هتل به صرف خوراکهای اصیل ترکی مشغول شوند.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید.
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا ایمیل آدرس معتبر وارد کنید.