01

جولای
2019

اسکله تفریحی کیش

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 846 0

جزیره کیش با داشتن جاذبه های گوناگون همواره مقصدی جذاب برای گردشگران داخلی و حتی خارجی بوده است. در این مطلب مختصری درباره اسکله تفریحی کیش می خواهیم صحبت کنیم. شما در تور کیش از اصفهان می توانید این اسکله تفریحی را در ساحل شرقی جزیره بازدید کنید.

کافی شاپ ها ، مغازه ها و شهر بازی های روباز همراه با ساحل زیبای خلیج همیشه فارس زیبایی های این مکان را چند برابر می کنند. به خصوص در شب که در فصول گرم بخصوص هوا خنک تر است تا پاسی از شب زندگی و جنب و جوش در این مکان ادامه دارد. تور جزیره کیش از اصفهان

اسکله تفریحی کیش

در تور کیش از اصفهان همچنین شما می توانید از امكانات تفريحي از قبيل جت اسكي، قايق هاي پدالي (با ظرفيت چهارنفر)، قايق هاي ماهيگيري، قايق هاي پارويي، سه چرخه هاي آبي، امكانات غواصي و قايق هاي كف شيشه‌اي كه گردشكران از آن براي تماشاي دنياي شگفت انگيز آبزيان زيباي خليج فارس استفاده مي كنند.

اسكله بزرگ تفریحی کیش به طول ۴۳۷ متر، عرض ۱۸ متر و مساحت ۱۰ هزار مترمربع هيچ گونه اثر تخريبي بر زيستگاه هاي دريايي نداشته است و گردشگران مي توانند با گردش بر روي اين اسكله از ديدن مناظر طبيعي و ماهي هاي رنگارنگ و متنوع سواحل مرجاني كيش لذت ببرند. شما می‌توانید. شما می توانید با مشاوره رایگان سفر از آژانس مسافرتی از اصفهان طلوع سفریاد اصفهان بهترین تور کیش از اصفهان متناسب با شرایط خود را خریداری نمایید.

تلفن : ۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳

همراه : ۰۹۳۹۱۲۵۰۲۲۱

 

.

برای “اسکله تفریحی کیش” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت