مرکز تجاری جزیره کیش - تور کیش از اصفهان

07

جولای
2019

مراکز خرید کیش قسمت اول

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 812 0

جزیره کیش علاوه بر انواع تفریحاتی که برای گردشگران خودش داره ، مراکز خرید متنوع و به اصطلاح مگا مال هایی داره این مراکز خرید کیش خیل عظیمی از گردشگران برای خرید به خودش جذب می کنه. البته تعداد بسیار زیادی از این مراکز خرید به شکل مدرن در حال احداث در این مروارید خلیج فارس هستند.

گردشگران در تور کیش از اصفهان به ویژه که جز پر ترددترین مسیرهای گردشگری کشور می باشد همواره به قصد خرید انواع اقلام و کالاها راهی این جزیره میشوند. پاساژها و مراکز خرید در جای جای جزیره کیش خودنمایی می کنند. از جمله معروفترین آن ها مرکز تجاری کیش است. که با چندین طبقه و انواع و اقسام مغازه های لوکس میزبان گردشگران و ساکنان جزیره می باشد. همچنین کافی شاپ های بزرگ و کوچکی که در جای جای مرکز تجاری کیش خودنمایی می کنند قابل توجه هستند.

مرکز تجاری جزیره کیش - تور کیش از اصفهان

موقعیت جغرافی مرکز تجاری کیش یا Kish Trade Center از لحاظ نزدیکی به هتل ها و همچنین دیگر مراکز خرید بسیار مطلوب است. حدود ۴۰۰ متر با ساحل فاصله دارد و با امکاناتی نظیر پارکینگ رایگان ، بانک و خودپرداز خود را تکمیل می کند. مراکز خرید کیش

تور کیش از اصفهان

از دیگر مراکز تجاری و خرید در تور کیش از اصفهان می توان به بازار بزرگ پانیذ اشاره کرد. مرکز تجاری پانیذ با انواع اقسام کالاها بویژه پوشاک و وسایل و لازم خانگی مکانی مناسب برای خرید اینجور اقلام میباشد که همچنین در بعضی اوقات با اجرای موسیقی زنده با قرعه کشی از میان خرید های انجام شده در یک روز جایزه اهدا میشود.

مرکز تجاری پانیذ هم در راستای خیابان ساحلی شرقی کیش و در راستای مرکز تجاری کیش واقع شده است.

تور کیش از اصفهان

کیش مراکز خرید زیادی دارد و شاید در لحظات اول، شما را دچار سردرگمی کند و ندانید که هرکدام مناسب خرید چه چیزی است، یا اصلا ندانید چه چیزی را بخرید و چه چیزهایی را نه. هرچند که در سال‌های اخیر خرید از کیش آن محبوبیت سال‌های اولیه را ندارد.

در قسمت های بعدی بیشتر راجع به بازارهای و مراکز خرید دیگر جزیره کیش صحبت خواهیم کرد.

 

.

برای “مراکز خرید کیش قسمت اول” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت