27

سپتامبر
2017

بازار ها و مراکز خرید جزیره ی کیش

پست شده به وسیله : اشکان علینقیان/ 828 0

قطعا یکی از جذابیت ها و البته دلایل سفر به کیش بحث خرید از این جزیره است. جزیره کیش با توجه به داشتن بازارهای بسیار زیبا و البته زیاد محلی مناسب برای تمام عاشقان خرید است تا بتوانند حتی چند روز در بازارهای این جزیره سر کنند. در این مطلب در اصفهان تور به معرفی بازارها و مراکز خرید این جزیره زیبای خلیج فارس خواهیم پرداخت.

 

بازار پردیس یک

اين بازار يکي از بزرگترين بازارهاي کيش مي‌باشد که براي اولين بار با بهره گيري از سبک معماري خاص مجموعه هاي تجاري معروف و با استفاده از تجربيات معماران فرانسوي در سال ۱۳۷۱ در شرق جزيره و در نوار سياحتي كيش ساخته شده است. اين بازار در زميني به مساحت ۱۲٫۰۰۰ مترمربع در ۲ طبقه با بيش از ۲۰۰ واحد تجاري بنا شده است. فست فود و کافي شاپ هاي متنوع نيز در محيطي فرح بخش آماده پذيرايي از بازديد كنندگان اين مجموعه مي باشد.

 

بازار پردیس دو

بازار پرديس دو نيز در ادامه موفقيت تجاري پرديس یک در سال۱۳۷۸ افتتاح گرديد. مساحت اين بازار ۲۲٫۰۰۰ متر مربع بوده و در۳ طبقه و با ۲۳۰ واحد تجاري و ۱۰ واحد اداري در شرق جزيره و در نوار سياحتي واقع گرديده است در اين بازار نيز مجموعه اي از كافي شاپ و فست فود وجود دارد.

 

 

بازار مرکز تجاری کیش

بازار مركز تجاري كيش با بيش از ۴۰۰ واحد تجاري و چندين كافي شاپ و فست فود به لحاظ فضاي خريد بزرگترين مركز خريد جزيره كيش است اين بازار در سال ۱۳۷۹ در زميني به مساحت ۱۱٫۰۰۰ مترمربع و در سه طبقه به بهره برداري رسيده است.

 

بازار مروارید

بازار مرواريد واقع در مركز جزيره داراي ظاهري شبيه به معماري تخت جمشيد مي باشد و يكي از بازارهاي بزرگ جزيره است. اين بازار در ۱ طبقه ، داراي ۲۰۶ غرفه و ۲ كافي‌شاپ مي‌باشد.

 

بازار زیتون

بازار زيتون يک در سال ۱۳۷۶ ساخته شده است. مساحت اين بازار۵٫۲۰۰ متر مربع و زيربناي آن ۷٫۰۰۰ مترمربع در ۳ طبقه مي باشد. دراين بازار ۹۵ غرفه تجاري و ۱۲غرفه اداري وجود دارد .

 

 

 بازار مریم

بازار مريم در سال ۱۳۶۹ در زميني به مساحت ۵٫۷۰۰ مترمربع در ۱ طبقه در نوار سياحتي كيش واقع شده است. بازار مريم با فضاز باز و ساختار چوبي و نمايي سنتي به همراه ۵۲ غرفه است .

 

 

بازار پانیذ

اين بازار با دارا بودن ۹۰ غرفه تجاري در ۲ طبقه يكي از مراكز تجاري جزيره كيش است كه بيشتر در در بخش پوشاك و لوازم خانگي ، فروش طلاو جواهر و الكترونيك فعاليت مي كند. اين بازار در سال ۱۳۷۵ در فضايي به مساحت ۲۶٫۵۰۰ مترمربع در ۲ طبقه و با ۳۱۰ غرفه در نوار سياحتي جزيره واقع شده است.

 

 

بازار مرجان

مجتمع تجاري مرجان در حاشيه پارك مرجان واقع شده و در كنار آن بزرگترين رستوران فست فود كيش مورد بهره برداري قرار گرفته است .

 

بازار پارس خلیج

اين مجتمع خريد در سال ۱۳۷۰ با ۱۵۳ غرفه در ۱ طبقه احداث شده و در شمال غربي جزيره در مجاورت شهرك مير مهنا واقع شده است.

 

 

بازار میرمهنا (عربها)

بازار ميرمهنا در سال ۱۳۵۰ در منطقه بومي‌نشين جزيره واقع شده است. بازار صفين واقع در غرب جزيره در كنار ساحل شمالي با معماري سنتي عربي يكي از بازارهاي قديمي و جاذبه هاي توريستي جزيره كيش مي باشد.

 

 

مرکز خرید پدیده کیش

بازار پدیده کیش در مجاورت رستوران کیش ، دارای زیربنا ۹۵۰۰ متر مکربع ، مدت اجرا ۹۵ روز ، ساعات کاری بازار از ساعت ۹:۳۰ الی ۲۲:۳۰ یکسره همراه با سرویس رفت و برگشت رایگان

 

مرکز خرید هایپر مارکت

این مركز خرید در شرق جزیره در نوار سیاحتی كیش واقع شده است و با غرفه هایی با كاربری هایپر در حال خدمت رسانی به مراجعه كنندگان محترم می باشد.

 

بازار دامون

اين بازار دهه فجر سال ۱۳۹۱ افتتاح شد و به دليل وجود فود كورت در طبقه فوقاني آن و مجاورت با ساحل دامون جذابيت خاصي براي گردشگران و شهروندان كيش دارد .

 

بازار شارستان

اين بازار كه در سال ۱۳۹۱ به بهره برداري رسيده است بيشتر در حوزه خدمات ، الكترونيك و اينترنت فعال است و در طبقات فوقاني آن نيز دفاتر اداري و تجاري فعال هستند.

 

بازار پادنا

اين بازارچه در سال ۱۳۹۰ به بهره برداري رسيد و بيشتر در حوزه مبلمان خانگي فعال است ، در اين مجموعه همچنين فروشگاه هايي براي عرضه لوازم خانگي نيز وجود دارد .در ساير طبقات اين بازار دفاتر تجاري و اداري مستقر هستند.

 

بازار دیپلمات

بازار تجاری، اداری دیپلمات در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع، در ۵ طبقه(۲ طبقه تجاری و ۲ طبقه اداری و در طبقه پنجم ۲ واحد رستوران ۶۰۰ متری) و در اراضی شرقی نوار ساحلی جزیره کیش واقع شده است که دارای ۱۱۹ واحد تجاری و اداری می باشد. از محاسن مهم این بازار نزدیک بودن به هتل ها و مراکز تجاری جزیره، چشم انداز رو به دریا و همچنین فضای سبز و دل انگیز بیرونی آنرا را میتوان برشمرد.

 

بازار هرمز

این مجتمع خدماتی در زمینی به مساحت ۴۰۰۰۰ متر مربع، در دو طبقه، در میدان هرمز احداث و در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسید. هم اكنون این مجتمع با ۲۸۶ غرفه فعال در حال خدمت رسانی به مراجعه كنندگان محترم می باشد.

 

بازار سارینا ۱

بازار تجاری، اداری سارینا یک در زمینی به مساحت ۵۲۹۲ متر مربع در ۱۰ طبقه شامل: یک طبقه پارکینگ، دو طبقه تجاری، ۷طبقه اداری بنا شده است. این بازار در اراضی شرقی جزیره زیبای کیش، بلوار خیام، روبه روی هتل ارم واقع شده است. نزدیکی و مجاورت این مجتمع به مراکز خرید جزیره (مرکز تجاری کیش و پردیس ۱ و ۲) و هتل ها (ارم و داریوش) رستوران ها و چشم انداز رو به دریا از محاسن بزرگ این مجتمع به شمار می آید که آن را از دیگر پروژه ها متمایز می سازد.متراژ کلی بازار با مشاعات(لابی ها، پارکینگ، تاسیسات، آسانسورها و… ) ۳۲۵۰۰ مترمربع می باشد.

 

مرکز خرید صدف

این مركز خرید در زمینی به مساحت ۲۹۱۰ مترمربع، در دو طبقه، در مجتمع مسكونی صدف احداث و در سال ۱۳۸۴ به بهره برداری رسید. این مركز خرید هم اكنون با ۶۶ غرفه فعال در حال خدمت رسانی به مراجعه كنندگان محترم می باشد.

 

مرکز خرید گلستان

این مركز خرید در زمینی به مساحت ۲۵۸۶ متر مربع، در دو طبقه، در مجتمع مسكونی صدف احداث و در سال ۱۳۵۷ به بهره برداری رسید. این مركز خرید هم اكنون با ۶۵ غرفه فعال در حال خدمت رسانی به مراجعه كنندگان محترم می باشد.

 

مرکز خرید شقایق

این مركز خرید در زمینی به مساحت ۱۶۸۰ مترمربع، در دو طبقه، در شهرك میر مهنا احداث و در سال ۱۳۸۱ به بهره برداری رسید. این مركز خرید هم اكنون با ۳۰ غرفه فعال در حال خدمت رسانی به مراجعه كنندگان محترم می باشد.

 

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

.

برای “بازار ها و مراکز خرید جزیره ی کیش” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت