29

سپتامبر
2017

افسانه هایی درباره آمریکا که بهتر است همین امروز بدانید!

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 866 0

ایالات متحده آمریکادر مورد کشور آمریکا افسانه های زیادی وجود دارد که در این پست و پست‌های آینده سعی می‌کنم چندتای آنها را لیست کنم و شما را با حقیقت‌های این کشور آشنا کنم. خوشحال می‌شوم نظرات شما را نیز درباره کشور آمریکا بدانم.

 

همه در ایالات متحده آمریکا می‌توانند میلیونر شوند.

این یک دروغ است. آمریکایی ها کسب درآمد نمی‌کنند. آنها از تلاش میلیون ها کارگر آسیایی و آمریکای جنوبی استفاده می‌کنند. تقریبا ۲۰ سال پیش بسیاری از کارخانه های کلیدی در ایالات متحده آمریکا بسته شده است. آمریکایی ها لباس‌های تولید شده در چین می‌پوشند، تلویزیون‌های ساخته شده در مالزی را نگاه می‌کنند، با دوربین کداک ساخته شده است در تایلند عکس می‌گیرند. حتی اگر برچسب “ساخته شده در ایالات متحده آمریکا” بر روی آن باشد احتمالا تنها یک دفتر مرکزی در آمریکا دارد  ولی کارخانه هایشان در خارج از ایالات متحده است. اگر تمام مرزهای آمریکا به مدت ۳ سال بسته شود، USA خاموش می‌شود.

و هر کسی نمی‌تواند یک میلیون دلار درآمد داشته باشد. اگر شما حیله گری را یاد بگیرید، درآمد بیشتری خواهید داشت. اگر شما بتوانید هر روز دروغی را با لبخندی برزبان آورید احتمالا خواهید توانست یک ثروتمند شوید. USA کشوری است که امکانات بسیاری برای یک دروغگو دارد. شما با زحمات خودتان نمی‌توانید پول هنگفتی بدست آورید. شما بایستی دروغی بزرگ‌تر بگویید برای بدست آوردن پولی بیشتر.

 

ایالات متحده آمریکا آزادترین کشور است.

این یک دروغ است. بله، همجنسگرایان، شیطان پرستان و … در ایالات متحده آمریکا احساس خوبی دارند. اما سعی کنید چیزی برخلاف ایالات متحده آمریکا بگویید تا نتیجه را ببینید. چرا به همجنسگرایان و شیطانپرستان ارزش می‌دهند؟  کالیفرنیا سرزمین همجنسگرایان است. من از همجنسگرایان متنفر نیستم، اما به نظرم اینها بیمارانی هستند که بایستی درمان شوند و بایستی از کودکان در برابر تبلیغات همجنسگرایی محافظت شود. از هر دو فیلمی که در آمریکا تولید می‌شود، شما می توانید حداقل در یکی از آنها همجنسگرایان را ببینید. و آنها همیشه آدم‌های خوبی هستند. آنها ممکن است یک مرد، یک زن یا یک کودک تبه کار را سفید پوست، سیاه پوست، آسیایی، پلیس، مامور FBI و … نشان دهند، اما همجنسگراها همیشه آدم خوبی هستند. آزادی فقط برای آمریکایی هایی است که مشکلی برای سیاست‌های آمریکا ندارند. اگر شما یک خارجی باشید، در هر زمانی امکان دستگیری شما وجود دارد و با احتمال زیاد تا ۲۴ ساعت زندانی، یا تبعید خواهید شد. آزادی فقط برای شهروند موافق ایالات متحده آمریکا است و نه کس دیگری. در سال‌های ۱۹۵۰-۱۹۶۰ این مورد به خوبی نشان داده شد.

 

ایالات متحده آمریکا ثروتمندترین کشور جهان است.

این یک دروغ است. ایالات متحده آمریکا مقدار زیادی از ثروت خود را در زمان دو جنگ جهانی به دست آورده است. بیشتر وقت‌ها آنها در رکود بوده اند. در ایالات متحده آمریکا دولت برای خرج کردن پول شهروندان برنامه ریزی می‌کند و زمانی در آمریکا مردم حق نداشتند کالاهای خارجی خریداری کنند. اما در حال حاضر آمریکایی ها حتی در مغازه خود اجناس داخلی ندارد و کالاهای چینی، محصولات تایوانی می‌فروشند.

در فیلم های آمریکایی شما می‌توانید ببینید که آمریکایی‌ها چگونه کسب درآمد می‌کنند. اگر بازیگر اصلی فیلم، پلیس، سرباز، مامور اتش نشانی، دزد و یا جراح پلاستیک نباشد، او کارمند است. حرفه اصلی آمریکایی‌ها کارمندی است. آنها پشت کامپیوتر می‌نشینند و چندین گزارش مالی برای رئیس خود تهیه می‌کنند. آنها اغلب چیزی تولید نمی‌کنند، به فروش و خرید سهام از شرکت های آمریکایی و خارجی مشغول هستند. آنها هیچ چیز را تولید نمی‌کنند، اما از محصولات تعداد زیادی از مغازه ها استفاده می‌کنند.

در مورد  فیلم‌ها دیگر اینکه همه بازیگران و هنرپیشه های زن، ورزشکار هستند، اما همه آمریکایی ها در زندگی واقعی این‌گونه نیستند. ۲۸ درصد از مردم آمریکا از چاقی رنج می‌برند.

 

تهیه و تنظیم : واحد تولید محتوای اصفهان تور

 

.

برای “افسانه هایی درباره آمریکا که بهتر است همین امروز بدانید!” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت