21

ژانویه
2018

اقامتگاه بومگردی کاریز اصفهان

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 741 0

بدلیل موقعیت جغرافیایی کویر مصر و روستای مصر سالانه گردشگران زیادی به این روستا سفر کرده و یکی دو روزی را به تفریح در این روستا و کویر میگذرانند. این امر مستلزم وجود مراکزی برای اقامت این گردشگران می باشد تا بتوانند در آرامش و امنیت کامل در این روستا اقامت کرده و از زیباییهای کویر لذت ببرند. به همین دلیل در طی سالهای جاری اقدام به ساخت مراکز اقامتی نموده اند و مردم ساکن دراین روستاها به فکر افتاده اند تا خانه های سنتی خود را با تغییر و مرمت به خانه ها و اقامتگاههای بومگردی تبدیل کنند. با ما در مرکز مشاوره سفر طلوع سفریاد همراه باشید تا با اقامتگاه کاریز اقامتگاهی توریستی دراین روستا بیشتر آشنا شویم.

اقامتگاه بومگردی کاریز اصفهان

اقامتگاه کاریز مجموعه ای توریستی – فرهنگی شامل ۹ اقامتگاه سنتی در یک مجموعه کامل سنتی در اتاق های ۱۵ متری جهت اقامت ۵ نفر امکانات کامل را فراهم نموده است. اتاقهای این اقامتگاه به سبک بافت روستایی کویری منطقه و با وسایل سنتی بومی تزیین گردیده است، تجربه یک روز زندگی کاملا روستایی را به شما هدیه میدهد. اقامتگاه دارای آب گرم دایم می باشد و ۴ سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و ۳ حمام فضایی کاملا بهداشتی را برای مسافرین گرامی اماده نموده اند. در محوطه مرکزی مهمانسرا آتشکده ای جهت شب نشینی فراهم شده است. محوطه دارای استراحتگاهی سنتی نیز می باشد و هر اتاق در بیرون دارای تختی برای استراحت و شب نشینی است.

اقامتگاه بومگردی کاریز اصفهان

آدرس: ایران – اصفهان – خور و بیابانک روستای مصر این اقامتگاه بومگردی را میتوانید در آژانس هواپیمایی طلوع سفریاد رزرو نمائید.

تلفن:۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳

واحد تولید محتوای اصفهان تور

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “اقامتگاه بومگردی کاریز اصفهان” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت