21

ژانویه
2018

اقامتگاه بومگردی هد اصفهان

پست شده به وسیله : اصفهان تور/ 736 0

یکی از مراکز اقامتی که در شهر جندق واقع شده که دراینجا میخواهیم درمورد آن بیشتر بخوانیم اقامتگاه بومگردی هد میباشد که درروستای خالی از سکنه هد واقع شده وشاید همین خالی از سکنه بودن این روستا به آرامش بیشتر این اقامتگاه بیشتر افزوده و افرادی که میخواهند زمانی را درتنهایی بگذرانند و ازطبیعت کویر استفاده کنند این مکان جای مناسبی است. با ما درمرکز مشاوره سفر طلوع سفر یادهمراه باشید تا درمورد این اقامتگاه بیشتر بخوانیم.

اقامتگاه بومگردی هد اصفهان

اقامتگاه بوم گردی هد در روستای خالی از سکنه هد در نزدیکی جندق قرار گرفته است. این روستا دارای طبيعتي بكر بوده و وجود جذابیت هایی مانند قلعه تاریخی، مزارع زعفران کاری، بافت روستایی و طبیعت زیبای آن اقامتی دلنشین و خاطره انگیز را برای میهمانان کویر به ارمغان می آورد. اقامتگاه هد یادگاری از دوره زندیه می باشد . سپراندن یک شب در دل کویر با تماشای اسمان صاف و شفاف ، لمس طبیعت و تماشای شتر و نوشیدن شیر آن قطعا اقامتتان را به یادماندنی تر خواهد کرد.

خدمات :سیستم گرمایشی این اقامتگاه شوفاژ است.تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام برای اتاق ها عمومی و در خارج از اتاق قرار دارد.در اقامتگاه شیر شتر برای میهمانان سرو می شود.

آدرس:اصفهان_جندق_روستای هد

این اقامتگاه بومگردی را میتوانید در آژانس هواپیمایی طلوع سفریاد رزرو نمائید.

تلفن:۰۳۱۳۲۳۵۲۶۷۳

واحد تولید محتوای اصفهان تور

.

برای “اقامتگاه بومگردی هد اصفهان” دیدگاه بگذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کیفیت
قیمت
خدمت