تور مارکده از اصفهان

تاریخ حرکت

روزانه

تعداد مشاهده

3563
تور مارکده از اصفهان
تور مارکده از اصفهان
واحد طبیعت گردی طلوع سفریاد

تور یکروزه مارکده از اصفهان

⏰ تاریخ رفت : جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰
? ساعت حرکت ۶ صبح / ۶:۳۰ صبح ترمینال صفه
? بازگشت جمعه شب اصفهان هستیم
تور مارکده از اصفهان
 
برای طرفداران طبیعت گردی از اصفهان مارکده همیشه مقصدی محبوب در فصل تابستان بوده که به صورت یک روزه و چند روزه اجرا می شود. در تور مارکده از اصفهان اقامت در باغ های اطراف روخانه زاینده رود انجام می گیرد. این تور ویژه کسانییست که به دنبال یک تور تفریحی از اصفهان هستند.در زیر مشخصات تور یکروزه مارکده از اصفهان را مشاهده می کنید. که به صورت گروه و شاد برگزار می شوند.
⚜️ خدمات تور :
یک وعده صبحانه کامل
دو وعده پذیرایی خوشمزه
اتوبوس توریستی ۴۴ نفره
بیمه مسئولیت مدنی
لیدر رسمی میراث فرهنگی
مجوز رسمی آژانس مسافرتی

 برنامه تور :
اسکان در باغ مجهز و مشرف به رودخانه
همراه با موسیقی نوستالژیک
رفتینگ ( هزینه به عهده مسافر)
امکان سفارش ناهار با کیفیت مطلوب در محل میسر می باشد ( هزینه به عهده مسافر)

 

قیمت تور رفتینگ مارکده از اصفهان :
هر نفر بدون ناهار » ۱۵۰۰۰۰ تومان

روش های رزرو این تور

همین الان برای رزرو این تور با مشاوران ما تماس بگیرید.

ارتباط از طریق تلگرام : @isftour_26

برای تماس دکمه زیر را لمس کنید

فرم درخواست رزرو تور مارکده از اصفهان

ــــــــــــــــــــــ

لطفا اطلاعات درخواستی را به طور دقیق وارد نمایید

لطفا تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید

لطفا صبر کنید

اطلاعات روستای مارکده و تور یکروزه مارکده از اصفهان

موقعیت جغرافیایی روستای تاریخی مارکده

روستای مارکده یکی از روستاهای تاریخی شهرستان سامان استان چهارمحال و بختیاری است و در کنار رودخانه زاینده رود قرار گرفته است. مارکده در یکی از پیچ و خم های دره و رودخانه زاینده رود قرار دارد.

زیبایی خیره کننده روستای مارکده به گونه ای است که رودخانه زاینده رود در همه طرف روستا دیده می شود و به نظر می رسد که روستا در محاصره رودخانه قرار گرفته است. این رودخانه پر آب ترین قسمت رودخانه زاینده رود به شمار می رود؛ به طوری که خروش و زیبایی و پر آبی رودخانه زاینده رود در این منطقه کشور به زیبایی دیده می شود. اطراف رودخانه را هم باغات گسترده و درختان بلندی فرا گرفته است که زیبایی رودخانه زاینده رود را چندین برابر کرده است.

مسیر دسترسی و جاده روستای مارکده اصفهان

از اصفهان به سمت نجف آباد حرکت می کنیم و سپس شهر تیران می رسیم فلکه آخری تیران بعد از سرو صبحانه به سمت جنوب جاده شهرکرد سامان می پیچیم، دو کیلمتر بیرون از شهر تیران به سمت راست در رضوان شهر می پیچیم، بعد می رسیم به روستای فضل آباد، بعد به روستای حسن آباد، بعد به روستای آپونه، بعد اول روستای صادق آباد می پیچیم دست راست، ۵ کیلومتر از کنار رودخانه زاینده رود بالاتر می رسیم به روستای مارکده می رسیم. منطقه به دلیل کوهستانی، سرسبزی و نزدیکی به رودخانه و داشتن باغ های سر سبز، توریستی است.

تور تفریحی یکروزه مارکده از اصفهان

در این تور که در طول فصل تابستان از اصفهان به سمت روستای مارکده انجام می شود ، به صورت گروهی و با اتوبوس توریستی به همراه لیدر ، پذیرایی و صبحانه سعی می شود بهترین و شادترین لحظات برای گردشگران عزیز رقم بخورد. در این تور یکروزه از اصفهان اقامت در باغ های اطراف رودخانه زاینده رود است که دارای آب و هوای بسیار دلپذیر در تابستان و هم چنین فعالیت هایی مانند تفریحات آبی رفتینگ در زاینده رود در این تور انجام می شود.